Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Microsoft 365 - Kancelářský balíček nové generace na Alza.cz

Microsoft 365 - Kancelářský balíček nové generace na Alza.cz

21.4.2020 napsal(a) Honza H.

Z historie si zajisté pamatujete nakupování jednorázových licencí kancelářského balíčku Office. Pokud jste chtěli novou verzi, museli jste licenci obnovit nebo znovu zakoupit. Jako revoluční tedy přišla služba Office 365, která fungovala formou předplatného. K dispozici vám tak byly veškeré kancelářské aplikace, cloud a další služby v nejnovější verzi. Microsoft se ovšem rozhodl, že je opět čas na změnu. Alza.cz vám přestavuje službu Microsoft 356. V obchodě si můžete pořídit licence nejen pro domácnosti. Co je ale nového?

Alza.cz slevový kupón

Stávající zákazníci se mohou těšit s přejmenováním služby na nové funkce a vylepšení. Cena za roční pronájem zůstává stále stejná. Ke změně dojde 21. dubna. Spotřebitelská edice Office 365 se změní na Microsoft 365 pro jednotlivce, Microsoft 365 pro rodiny a Microsoft 365 business. Zásadní změnou je možnost aktivace pro 6 osob v rámci edicí pro rodiny. Každý uživatel může využívat aplikace na více zařízeních a získá také 1 TB volného místa na cloudovém úložišti. Součástí je také nový produkt Zabezpečení rodiny. Microsoft pro jednotlivce bude vždy pouze pro jednoho uživatele, který může používat systém na Windows 10, macOS a také na jednom chytrém telefonu.Novinkou mezi aplikacemi je Microsoft Editor, který pomáhá za spolupráce umělé inteligence opravovat gramatiku v psaném projevu. Už v základu je tu podporovaná čeština. Tento editor bude kromě samostatné aplikace možné integrovat do prohlížečů Microsoft Edge a Google Chrome.

Do novinek je také započítáno rozšíření nabídky kreativního obsahu. Do toho spadají nové šablony, obrázky nebo videa, která je možné využívat v aplikacích - například microsoft Powerpoint. Jedná se o 2300 šablon, 8000 obrázků ve vysokém rozlišení, 175 videí, 300 různých fontů a 2 800 ikon. Získáte takovou malou fotobanku obsahu, který jinak vyjde na vysoké částky.

Do nové služby je také více integrována aplikace Microsoft Teams, která zastoupí domácí nástěnku úkolů. Součástí je chat, videohovory nebo rychlé sdílení obrázků.

Zmínili jsme také novinku pro zabezpečení rodiny. Tato funkce je navržena tak, aby umožnila v rámci rodiny sdílet polohu nebo sledovat využívání jednotlivých zařízení - tabletu, xboxu. Je to takový rodičovský zámek centralizovaný do jednoho místa. Aplikace dokáže sdílet polohu rodiny a nastavení upozornění - například příchod dětí domů nebo do školy. Protokoluje aktivity zařízení, aplikuje filtry obsahu do zařízení podle věku dětí a dokáže také omezit čas strávený u obrazovek.

Stále můžete využívat svoje oblíbené aplikace MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, MS OneNote, OneDrive a Skype.

Alza.cz slevový kupón

I pro firmy jsou připravené novinky, které jsou shrnuty v kompletním článku na Alza.cz. Nutno ovšem podotknout, že Microsoft garantuje podporu Office 2019 - tedy jednorázové licence, kterou si firma již zakoupila až do roku 2025. Proto pokud nepotřebujete využívat novinky z Microsoft 365, má vaše firma ještě dostatek času na změnu licence.

Všechny možnosti pro nový Microsoft 365 jsou dostupné v sortimentu obchodu Alza.cz. Své případné dotazy můžete směřovat na podporu firmy Microsoft nebo na zákaznický servis obchodu Alza.cz. Přejeme příjemný den.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.