Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Model free to play - neplať, pokud nechceš.

Model free to play - neplať, pokud nechceš.

Ve hře Forge of Empires budete postupovat propracovaným systémem vyzkoumání nových a nových technologií, který je nesmírně podobný již zmíněným AAA strategickým titulům. Výzkum je možná nejdůležitější součástí této hry, protože Vás postupně posouvá do dalších historických dob. Samozřejmě mimo času, který na výzkum budete potřebovat, musíte mít zdroje v podobě herní měny.

Forge of Empires funguje na principu Free2Play. Za běžný postup hrou tak nemusíte zaplatit ani korunu. Hra obsahuje prémiovou herní měnu, která slouží k urychlení postupu hrou. Pokud ale nespěcháte, můžete si užívat budování národa a civilizace bez placení. Většina prohlížečových her je plná mikrotransakcí a reklam. Forge of Empires ale taková není. Žádná věc ani reklama Vám není násilně vnucována. Hra po Vás nechce peníze, pokud chcete budovat více budov najednou, pokud Vám chybí materiál máte možnost ho nakoupit od ostatních hráčů, pokud potřebujete území, stačí zainvestovat do výzkumu. Stačí sledovat spokojenost a stav obyvatelstva a půjde to hladce i bez placení.


Forgeofempires.com

Forgeofempires.com slevový kupón

Ve hře Forge of Empires řídíte osud svého města v průběhu různých historických období. Můžete očekávat vzrušující úkoly a náročné výzvy.

Forgeofempires.com

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.