Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Možnosti dopravy u BazenyShop.cz

Možnosti dopravy u BazenyShop.cz

Sortiment obchodu Bazenyshop.cz patří mezi ty, kde není doprava až tak jednoduchá. V obchodě můžete nakoupit celé bazény, které jsou velmi rozměrné a také těžké. Pokud si budete objednávat ze sortimentu doplňků, bazénové chemie, potřeb na čištění či třeba ohřev vody - pak můžete počítat s dopravou od GEIS nebo České pošty.

Pokud si budete objednávat celé bazény nebo vířivky pak počítejte s dopravou od firmy TOPTRANS, která přepravuje zásilky výhradně nad 50 kg. Co je pro Vás důležité, je fakt, že všechny zásilky přesahující 5 000 Kč bez ohledu na hmotnost či rozměry jsou pro Vás dopravovány zdarma. Nemusíte se tedy bát si pořídit bazén na chatu na druhém konci republiky - za kilometr tu rozhodně neplatíte.

Pokud chcete při nákupu bazénů, vířivek a doplňků ušetřit, pak pro Vás máme na našem slevovém portálu SlevovyKupon.net připraveny slevové kódy a akční nabídky obchodů včetně BazenyShop.cz. Před každým nákupem doporučujeme nabídku překontrolovat, jestli nehrozí nějaká významná sleva.


Bazenyshop.cz

Bazenyshop.cz slevový kupón

Prodej bazénů a příslušenství k bazénům. Vybírat můžete mezi kvalitními pískovými filtracemi, bazénovou chemií a bazénovými fóliemi.

Bazenyshop.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.