Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Mrkněte na novou sekačku na Kasa.cz

Mrkněte na novou sekačku na Kasa.cz

11.4.2017 napsal(a) Honza H.

Příroda se pomalu probouzí. Už se těšíme, jak si sedneme v hospodě ven na čerstvý vzduch a budeme se moct pozdě v noci procházet v přírodě, aniž by nám mrzly ruce a nohy. Jaro s sebou ale přináší také nové povinnosti. Jednou z nich je péče o zahradu – konkrétně o trávník. Je Vaše sekačka připravená? Máte přichystané struny a zkusili jste po zimně, jestli jí vůbec ještě nastartujete? Kdyby náhodou ne, nebo si už delší dobu přejete sekačku novou, zavítejte na Kasa.cz – tam si pro Vás totiž přichystali nabídku sekaček, které nebudete moci odolat.

Kasa.cz slevový kupón

Už jste se rozhodli, že si koupíte sekačku? S rozhodováním ale ještě nekončíte – musíte si totiž zvolit jakou sekačku chcete.

Benzínové sekačky se vyznačují vysokým výkonem, nebudete mít nikde otravný kabel a obecně mají větší životnost. Jsou ovšem dražší, motor je těžký, dělají strašný kravál a údržba je trochu náročnější (například nutnost kontroly oleje). Startování také není pro barbíny, ale chce to pořádně škubnout.

Kasa.cz slevový kupón

Chcete, aby Vaši sekačku mohla používat i méně zručná manželka nebo někdo, kdo je slabší – třeba dcera? Pak možná potřebujete spíše elektrickou sekačku. Elektrická sekačka je levná, lehká, tichá a málo vibruje. Udržovat se příliš nemusí kromě nějakého toho čištění. Problémem je ovšem kabel, který si můžete při neopatrné manipulaci sekačkou přeseknout což také snižuje dosah sekačky a často tedy budete potřebovat také prodlužovačku.

Kasa.cz slevový kupón

Kompromisem se může zdát akumulátorová sekačka. Ta nemá ten otravný kabel, nese sebou nízkou hlučnost elektrické sekačky, je velmi levná na provozování a dokonce má větší točivý moment. Její cena je ovšem vysoká, doba provozu je omezená kapacitou baterie a akumulátory také nežijí věčně – postupně bude klesat kapacita baterie až přijde chvíle, kdy se sekačkou seknete a budete muset koupit baterii novou.

Kasa.cz slevový kupón

Máte-li zahradu velkou a jste-li chlap – tedy věčné dítě, pak je pro Vás ale volba jasná – zahradní traktůrek. Traktůrek dokáže pokrýt rychleji velké plochy, použití je pohodlné a variabilní. Cena je ovšem vyšší. Nicméně to vůbec nevadí, protože hlavním důvodem, proč si chcete zahradní traktůrek pořídit není sekání trávy nýbrž zábava, kterou při sekání zažijete.
Srovnání výhod a nevýhod sekaček, pro Vás připravila Kasa.cz a já Vám jej pouze interpretuji. Nemyslím si ovšem, že by se v něčem mýlili.

Kasa.cz slevový kupón

Při nákupu všeho včetně sekaček na Kasa.cz můžete využívat slevové kódy z našeho portálu jako například 4 % z objednávky nebo 200 Kč při nákupu nad 5 000 Kč (spočítejte si, který z nich se Vám více vyplatí).

Při koupi zahradních sekaček můžete nyní navíc na Kasa.cz dostat dárky – olej, kanystr na benzí a hnojivo. Tato nabídka platí až do 31. května nebo do vyprodání zásob.

Kasa.cz slevový kupón

Hezký zbytek dne Vám přeje Honza ze SlevovyKupon.net.

Komentáře

Kasa.cz slevový kupón

Kasa.cz, to je internetový obchodní dům, prodej mobilních telefonů, digitální foto, audio, video, prodej na splátky, kompletní sortiment, dovoz až do domu.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.