Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Můj první počítač - počítače pro děti od Datart.cz

Můj první počítač - počítače pro děti od Datart.cz

8.1.2019 napsal(a) Honza H.

Děti a počítač. Dlouho diskutované téma mezi rodiči i odborníky. Je ovšem 21. století a ať chceme nebo ne děti počítače používat budou, a dokonce na ně budou často spoléhat ve své budoucí činnosti nejen ve škole, ale i v zaměstnání.

Datart.cz slevový kupón

V nízkém věku dětí je ovšem klíčové zajistit bezpečnost dětí. Odborníci od Datart.cz navrhhli počítač, který je speciálně upraven pro děti. Vy se tak už nebudete muset obávat o jejich bezpečí při surfování po internetu. Jmenuje se "můj první počítač" a má speciální logo. To můžete najít u vybraných počítačů v sortimentu Datart.cz.

Jak tento počítač děti brání? Dává Vám možnost správně nastavit uživatelské účty. Vždy tak budete mít pod kontrolou místa, kam budou mít děti přístup. Účty rozdělíte na rodiče a děti. Snadno nastavíte pravidla rodičovské kontroly. Povolíte a omezíte tak přístup a budete schopni zpětně dohledat která místa děti navštěvují. Zároveň můžete ovládat bezpečnostní aktualizace. Právě uživatelské účty jsou nejjednodušším způsobem, jak preventivně bránit ratolesti před nástrahami internetu. Možná to zní složitě, ale není. Je to zhruba tak složité jako založení e-mailové adresy.

Pro děti navíc v těchto počítačích čekají velmi zajímavé aplikace a funkce.

Story remix je nenápadně ukrytá aplikace ve fotkách. Pokud chcete vyčarovat fantastické video za pár minut z fotek, které jste nashromáždili při svém posledním výletu, doplnit je hudbou a textem, není nic jednoduššího. Tato aplikace podporuje dětskou kreativitu.

Učitelé stále říkají dětem "Musíš to umět spočítat bez kalkulačky. Tu s sebou přece nebudeš mít vždy". No, už to není pravda. Každý telefon ale i počítač kalkulačku má. Pokud ve škole mohou děti používat počítače, nemusíte si dělat starost s pořizováním kalkulačky. Kalkulačka ve Windows zvládne hravě jednoduché počty a ti starší si mohou zapnout i složitější vědeckou kalkulačku pro pokročilé výpočty.

Datart.cz slevový kupón

Baví děti focení? Photoscape X je pak uchvátí. Jedná se o perfektní aplikaci pro úpravu fotek, se kterou dokáže každý čarovat jako s Photoshopem. Tato aplikace je ovšem je Windows Store zdarma.

Windows 10 nabízí také celou řadu 3D nástrojů a prostředků. Například pomocí Malování 3D je možné vytvářet zcela nový model nebo upravovat podle svých představ výtvor z katalogu Remix 3D. Děti se naučí ve trojrozměrném prostředí měnit barvy a textury, přidávat samolepky nebo dekorace a také přetvářet 2D obrázky na 3D scénu.

Pokud Vás speciálně upravené počítače pro děti zaujaly, pak navštivte Datart.cz a hledejte Logo "Můj první počítač". Další informace o zabezpečení a funkcionalitě těchto notebooků pak můžete dostat na zákaznické lince Datartu.

Přejeme Vám spoustu zábavy s dětmi ve virtuálním prostoru. Nezapomeňte přikoupit také příslušenství. Za kvalitní sluchátka, myš nebo úložná zařízení Vám budou děti zajisté také vděčné.

Komentáře

CAPTCHA

Datart.cz slevový kupón

Maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku. Zákazník může uskutečnit nákup v jedné z prodejen po celé ČR, nebo přes e-shop.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Datart.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.