Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Multifunkční prodlužovačka WMF Ambient jako dárek

Multifunkční prodlužovačka WMF Ambient jako dárek

24.3.2021 napsal(a) Honza H.

Značka WMF ve spolupráci s Alza.cz vám dává možnost získat multifunkční prodlužovací kabel WMF Ambient. Díky němu budete mít elektřinu vždy po ruce. Díky vytříbenému kovovému designu z vysoce kvalitní nerezové oceli zapadne kabel do každé kuchyně. Tři zásuvky a dva USB porty budou vždy po ruce.

Alza.cz slevový kupón

Díky tomuto dárku ušetříte prostor, protože už nebudete muset mít další různé rozdvojky a v nich zastrkané své nabíječky na telefony. WMF AMbiente nabídne dva USB porty pro nabíjení vašich zařízení.

Akční nabídka trvá od 15. února 2021 do 30. dubna 2021. Musíte zakoupit některý z produktů WMF Lono a registrovat své produkty na webu výrobce WMF. Na webu budete požádáni o screen nebo fotku vaší účtenky potvrzující nákup zapojeného produktu, informaci o místu nákupu a také informaci, kam bude dárek zaslán. V souladu s pravidly má každý spotřebitel nárok na jeden dárek.

Poté, co odešlete formulář, dorazí na vaši e-mailovou adresu mail, ve kterém zkontrolujete Vámi zadané údaje a potvrdíte je. Bez potvrzení bude požadavek smazán do 24 hodin. Tím je vaše část hotová. Pokud vše bude v pořádku, připraví pro vás rozesílku. Dárky jsou odsílány do 14 dnů od obdržení požadavku.

WMF je německá prémiová značka výrobků pro domácnost. Výrobce se na trhu nachází už od roku 1853 a nabízí vždy vysoce kvalitní produkty. Funkční designové a vysoce kvalitní produkty využijete při servírování, stolování i vaření. Specifikem této značky je ušlechtilá nerezová ocel, která má dlouhou životnost a je odolná vůči korozi. Nakoupit můžete na Alza.cz, ale i u dalších prodejců. Přejeme příjemný nákup.

Komentáře

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.