Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Multimediální obsah legálně

Multimediální obsah legálně

14.4.2017 napsal(a) Honza H.

Chcete už skončit s tím věčným pirátstvím a konečně začít svůj multimediální obsah konzumovat legálně? Možná jste zatím nenalezli žádnou platformu, pomocí které by bylo pro Vás sledování filmů, čtení knih nebo nakupování her pohodlnější než PirateBay. Alza.cz ale nabízí ve své nabídce multimediální obsah, který můžete konzumovat přímo ze stránek Alza.cz.Alza.cz slevový kupón

A je opravdu z čeho vybírat. Prvním krokem k využívání svého multimediálního obsahu je ale zabezpečení Vašeho Alza účtu. Máte nastavené dostatečně silné heslo, které nesdílíte s jinými aplikacemi? Pokud je vše v pořádku, můžete si být jisti, že Váš obsah, který si zakoupíte bude na Vašem účtu dostupný po celou dobu jeho existence. Multimediální obsah si samozřejmě můžete také stáhnout a zálohovat na své vlastní médium – pevný disk v počítači, DVD nebo třeba do telefonu. Pokud vlastníte mobilní zařízení je také vhodné si stáhnout mobilní aplikaci Alza, která neslouží pouze pro nákupy, ale také pro konzumaci multimediálního obsahu.

Alza.cz slevový kupón

A jaký obsah můžete na Alza.cz nakupovat?

Mezi audioknihami si můžete vybírat beletrii, detektivky, thrillery, horné, satirické a komediální knihy, naučné knihy, knihy pro mládež, fantasy a sci-fi knihy, výuka cizích jazyků a spoustu dalšího obsahu.

Alza.cz slevový kupón

Raději své knihy čtete? Není problém – stačí si stáhnout zakoupený e-book stáhnout do své čtečky knih nebo číst přímo přes aplikaci Alza pro Andoid nebo iOS.

Knihami to ale samozřejmě nekončí. Zakoupit můžete také legální software. Prémiové verze Antivirů, operační systémy, kancelářské aplikace, grafické programy video střižny, navigace a mapy pro Vaše mobilní zařízení, výukové programy, zálohovací aplikace, účetní i aplikace pro vypalování.

Alza.cz slevový kupón

Velkou výhodou je také možnost zakoupit širokou nabídku časopisů včetně předplatného v elektronické podobě. Ty jsou dostupné v kategoriích pro muže, pro ženy, pro děti, společenské, zpravodajské, pro zahrádkáře a milovníky designu, populárně naučné, umělecké a kulturní, o technologiích, odborné, pro volný čas, TV časopisy, sportovní časopisy, ekonomické a byznys časopisy, něco z esoteriky a také noviny a deníky. Mnohé z těchto předplatných můžete získat zdarma k určitému zakoupenému zboží na Alza.cz.

V multimediálním obsahu nesmí chybět ani hudba. Výhodou hudby na Alza.cz je , že si ji nemusíte stahovat. Aplikace Alza umí z Vaší knihovny přehrávat zakoupenou hudbu, dovolí Vám sestavovat playlisty apod.

Samozřejmostí jsou samozřejmě filmy všech žánrů a také počítačové hry v elektronických verzích.

Chápeme, že český zákazník se často uchyluje k pirátství právě z důvodu toho, že je to nejpohodlnější forma na trhu. Netflix je v česku teprve v plenkách a nabízí málo obsahu a hudbu je prostě často jednodušší stáhnout než si jí zakoupit. Alza.cz Vám proto nabízí alternativu, kdy Vám nabízí jednotný obsah pod jednou střechou. Berte nebo nechte být.

Hezký zbytek dne Vám přeje Váš Honza ze SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.