Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Muzika je ideální pro udržení nálady v karanténě

Muzika je ideální pro udržení nálady v karanténě

7.5.2020 napsal(a) Honza H.

Hrozba koronaviru se možná na začátku roku jevila jako vzdálený problém, ovšem postupně přešla ve zcela reálnou situaci, která ovlivnila prakticky všechna odvětví. Nikdo s tím nepočítal, ovšem nové situaci se museli přizpůsobit i prodejci - a to včetně prodeje hudebních nástrojů a dalších hudebních a zvukových potřeb jako je Muziker.cz.

Muziker.cz slevový kupón

V reakci na pandemii rozšířili u Muziker.cz zákaznický servis. Prodloužili otevírací dobu - poradí vám v pracovní dny od 8 do 22 hodin a o víkendech od 10 do 18 hodin.

Prodloužili pro vás také dobu na vrácení zakoupeného zboží a to až do konce června. Všechny objednávky z e-shopu, které byly zaslány od 1. dubna budete moci vrátit až do konce června. Osobně nemusíte nikam chodit. Zařídíte to všechno poštou. Namísto 14 dnů získáváte až 90 dnů. Nezapomeňte ovšem - hranicí je konec června. Za vrácené a nepoškozené zboží, které vrátíte nad rámec zákonné lhůty získáte finanční poukázku v hodnotě zboží.

Díky uvolňování opatření můžete znovu navštívit prodejnu v Praze na Smíchově - Anděl park. Rádi vás tam uvítají, ale nezapomeňte chránit sebe i ostatní rouškou případně rukavicemi. Prodejna je otevřená od 10 do 20 hodin.

Na Muziker.cz ovšem můžete uplatňovat slevové kódy. Těch si pro vás Muziker.cz pro květen přichystal celou řadu. A najdete je samozřejmě na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net.

Zůstaňte v bezpečí a pobavte ostatní muzikou! Přejeme příjemný nákup.

KomentářeMuziker.cz slevový kupón

Na Muziker.cz naleznete kytary, klávesy, piana, bicí, ozvučení, dechové a jiné hudební nástroje značek Gibson, Epiphone, Fender, Ibanez, LAG, Yamaha, Sonor, Pearl, Basix, Takamine, Valencia, Orange a Marshall.

Muziker.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.