Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Myslete na svoje miláčky (se slevou %%%)

Myslete na svoje miláčky (se slevou %%%)

29.5.2017 napsal(a) Honza H.

Konzumní způsob života formuje náš charakter. Často si dopřáváme zboží a služby, které možná ani nepotřebujeme. Na druhé straně pak zapomínáme na naše čtyřnohé miláčky. Možná si neuvědomujete, že lidská strava nemusí být to pravé ořechové pro Vašeho pejska nebo kočičku. Může to skončit až vážnými problémy čtyřnohých – obezitou, problémy se srstí, zhoršenou pohyblivostí a podobně.

Superzoo.cz slevový kupón

Čtyřnozí miláčci potřebují správnou výživu, správný režim a také lásku – stejně jako lidé. Zkuste se tedy příště zamyslet, až budete kupovat klobásy na gril nebo pytlík brambůrků, zda by nebylo lepší Vašemu pejskovi dopřát dobrou zdravou konzervu nebo lepší granule.

A pokud si myslíte, že Vás to vyjde draho, možná se vám bude hodit sleva na veškerý sortiment obchodu SuperZOO.cz.

Čeká tu na vás celá řada akcí.

Všichni páníčci, kteří chtějí svého pejska krmit kvalitním a zdravým krmivem mají šanci jej získat za výhodnější cenu. K hypoalergenímu krmivu je nabízen věrnostní program 5+1. To znamená, že ke každému pátému balení krmiva Ontario dostanete další zdarma – jednoduché. Stačí sbírat nálepky a vlepit je do kartičky. Tu získáte buď na prodejně, nebo Vám přijde s prvním objednaným balením tohoto krmiva. Kartičku pak vyplněnou můžete zaslat na adresu obchodu a obdržet krmení zdarma.

Superzoo.cz slevový kupón

Na trochu jednodušším principu pak funguje bonus ke krmivu Brit. Ke každému velkému balení 12 kg různých variant tohoto krmiva obdržíte malý balík 3 kg toho stejného krmiva zdarma. Akce platí na všechny druhy, které jsou v nabídce SuperZoo.cz k dispozici.

Superzoo.cz slevový kupón

Čím více na SuperZOO.cz nakoupíte, tím lepší dárek získáte. Ano je to tak, k objednávce nad 499 Kč si můžete vybrat dárek zdarma. Čím více toho nakupíte, tím lepší dárek si můžete pro sebe vybrat. Dárek si zvolíte ve třetím kroku objednávky a bude vám přibalen do zásilky. Pokud si zboží vyzvedáváte na prodejně, dostanete místo dárku poukaz v hodnotě 50 nebo 100 korun, který můžete uplatnit na celý sortiment prodejny.

Superzoo.cz slevový kupón

Teď ale k tomu nejdůležitějšímu. SuperZOO.cz Vám nabízí možnost ušetřit na celém sortimentu obchodu. Do konce května můžete uplatňovat slevový kód, díky kterému ušetříte celých 15 % z ceny objednávky bez ohledu na její cenu.

To je vše, co jsme Vám chtěli oznámit. Myslete na Vaše miláčky, kupte jim ke krmení také nějakou hračku a hlavně – věnujte se jim a dejte jim svou lásku. Váš život bude pokračovat dál, a můžete si najít nového mazlíčka. Pro svého psa jste vy ale celý život – myslete na to.

Komentáře

Superzoo.cz slevový kupón

Kompletní sortiment výrobků značek Eukanuba, Ontario, Pro Plan, Tetra, Hagen, Vitakraft, Iams, Savic, Friskies, Darling, Beaphar a Exo-terra.

Superzoo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.