Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Na Armik.cz nyní objednáváte s doručením zdarma!

Na Armik.cz nyní objednáváte s doručením zdarma!

14.8.2019 napsal(a) Honza H.

Armik.cz je obchod, který vždy nabízel opravdu skvělé možnosti dopravy i platby. Nyní ale přichází revoluce.

Armik.cz i další obchody ze skupiny netnakup.cz nabízejí svým zákazníkům opravdu skvělý servis v oblasti dopravy. Pro dopravu můžete už dlouho využívat skvělého kurýra InTime s dopravou zboží ve všední dny od 8 do 20 hodin, spolehlivého kurýra Geis, který nezapomíná na SMS zprávy a avíza o doručení, DPD kurýra, který určí doručení na hodinu přesně i osvědčené služby České pošty.

 slevový kupón

Jednou z novinek je možnost zaslání do Balíkovny České pošty. Pro vyzvednutí zásilek zde můžete využívat rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt Balíkovna. Stačí si přitom zvolit zrychlený výdej balíků na vyvolávacím systému a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce. Zásilku si vyzvednete pouze na základě kódu pro vyzvednutí v SMS nebo e-mailového avíza.

Pro tuto možnost dopravy není platí omezená nabídka - při nákupu nad 500 Kč do balíkovny České pošty je doprava zcela zdarma. A to i při využití dobírky. Pro ostatní způsoby dopravy platí, že objednávky nad 500 Kč jsou dopravovány zdarma pouze pro platby předem. Kompletní přehled možností dopravy a platby pro obchod Armik.cz naleznete pod tímto odkazem.

Nezapomínejte také, že Armik.cz je jedním z mála obchodů, kde můžete pro platby používat také kryptoměnu Bitcoin. Z dalších méně obvyklých způsobů platby stojí za zmínku Skrill nebo PayPal, které využijí především ti, kteří nedůvěřují platbám kartou na internetu.

Přejeme vám příjemný a zase o něco jednodušší nákup na Armik.cz.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.