Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Na feedo.cz je reklamace hračkou

Na feedo.cz je reklamace hračkou

Chcete nakoupit na Feedo.cz ale nevíte, jak probíhají reklamace? Pokud se produkt, zakoupený na Feedo.cz pokazí, tak se nemusíte stresovat. Váš čas nebude plýtván, nebudete platit žádné zbytečné poplatky navíc, nemusíte odcházet z domova a čekat dlouhé fronty na poště - ušetříte čas i peníze.

Prvním krokem při reklamaci je kontaktování zákaznické podpory. Po obdržení e-mailu, který jste zaslali ohledně zboží bude vyslán kurýr, který balík na Vámi zvolené adrese vyzvedne a doveze do Feeda. Doprava zpět je ZDARMA. Jestli bude zboží zasláno přímo od toho, kdo produkt koupil, budou Vám vráceny peníze v případě uznané reklamace. Stačí zaslat podací číslo a fotku podacího balíku - peníze na další nákup tak budete mít na účtě ještě dřív než balík dorazí. Podobně snadno funguje i vrácení zboží, které chcete vrátit v zákonné lhůtě. U tohoto zboží je pouze podmínka, že nesmí být použito.


Feedo.cz

Feedo.cz slevový kupón

Eshop Feedo.cz nabízí široký sortiment zboží od plen, dětské kosmetiky, kojeneckých mlék a kojenecké výživy až po potřeby pro maminky a těhotné ženy.

Feedo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.