Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nábytek a dekorace z Butlers.cz

Nábytek a dekorace z Butlers.cz

22.3.2017 napsal(a) Honza H.

Přeji hezký den. Dnešní článek v magazínu bude věnovaný drobnému nábytku a bytovým dekoracím. Téma mě napadlo především proto, že jsem se nedávno přestěhoval a vím, jak je nepříjemné bydlet v prázdném bytě s holými stěnami. Dalším důvodem je, že jsem pro Vás našel skvělou slevu, kterou pro nákup můžete využít. Pojďme se tedy na obchod podívat.

Butlers.cz slevový kupón

Zaujal mě obchod Butlers.cz. Na první pohled jsem si pomyslel, že se jedná o obchod pro hipstery a zbohatlíky, kteří nakupují nábytek, který je sice nový, ale vypadá, jako kdybyste ho používali nejméně 30 let. Když jsem se ale rozhlédl, zjistil jsem, že tu dokážu najít zajímavé kousky, které by se mi do nového bytu mohly hodit.

Protože mám zahradu – nebo řekněme dvorek, první co mě zaujalo byla nabídka drobnějšího zahradního nábytku. Prostě něco, na co si ráno sednete, vypijete si kávu, přečtete zprávy a budete relaxovat. Podle Butlers.cz je nábytek vhodný i na balkon – ale myslím, že model Morning Star – skládací stůl a 2 skládací židle je přesně ideální také pro mě. Kombinace lakovaného dřeva a bílých nohou je velmi elegantní.

Butlers.cz slevový kupón

Z venkovního nábytku mě zaujaly i další věci, které nejsou úplně drahé – například TERRACE HILL konzole na zeď nebo police na zeď, které vytvářejí moc pěkný vzhled. Jsou ale vhodnější k trochu starším budovám – na naší novostavbě zateplené polystyrenem by se příliš nevyjímaly.

Butlers.cz slevový kupón

Například v nabídce nábytku do kuchyně bych si ale příliš nevybral. Sekci dominuje nábytek ze série CABOTT COVE, který dodává historický americký vzhled, a jak jsem se již zmínil, obsahuje falešnou patinu, ale to je něco s čím musíte počítat ještě dříve, než začnete svoji kuchyň vůbec stavět.

V našem novém bytě máme dvě koupelny. Což je na peněženku náročná záležitost, pokud se chystáte tyto koupelny vybavit nějakým alespoň základním nábytkem. Proto vítám levnější policové regály, které obchod Butlers.cz nabízí. Tyto policové regály jsou vyrobeny ze dřeva. Své ručníky a kosmetické taštičky budete mít vždy po ruce. K dostání jsou ve dvou velikostech. Dřevo je naolejované, takže je odolné ve vlhkém prostředí. Na povrchu se nedrží vlhkost. K dispozici je i odpovídající lavička a skříňka se zrcadlem.

A teď ke zlatému hřebu našeho článku. Ať už si na Butlers.cz vyberete cokoliv, můžete na celou objednávku v hodnotě nad 600 Kč využít slevový kupón 20 % z celé hodnoty objednávky. Kupón je platný až do konce března.

Řeknu Vám na rovinu, že obchod Bulters.cz nepatří mezi nejlevnější. Jejich zboží je ale kvalitní a kupón na 20 % slevu je hodně sympatický. Moje objednávka už je na cestě. Co ta Vaše?

Komentáře

Butlers.cz slevový kupón

Pokud existuje jedno místo, kde by mělo být vše perfektní, pak je to váš domov, kde si můžete vychutnat svůj volný čas - s rodinou, s přáteli nebo jen o samotě, kde můžete být sami sebou, obklopeni věcmi, které máte nejvíce rádi.

Butlers.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Butlers.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.