Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nadílka plná knižních dárků

Nadílka plná knižních dárků

4.12.2020 napsal(a) Honza H.

Nejlepším dárkem je zasjisté knížka. Přináší spoustu zábavy i poznání a pokaždé, když si nějakou přečteme, jsme zase o něco bohatší.

Přemýšlíte, jaké knihy letos nadělit svým blízkým? Pak pro vás máme tip. Albatrosmedia.cz zlevnila řadu skvělých titulů a ke každé objedávce navíc přihodí také několik dárků. Vánoce jsou opět za dveřmi a on-line knihkupectví se na ně důkladně připravilo. Ze všeho nejdřív dali dohromady seznam toho nejlepšího čtení a pak ho zlevnili o 20 %.

Albatrosmedia.cz slevový kupón

A ještě získáte něco navíc. Ke každé objednávce obdržíte nejen knižní dárek, ale také stírací los se kterým můžete hrát o ceny v celkové hodnotě 100 000 Kč. A když je tu ta štědrá vánočná nálada, tak ještě něco navíc. Všechny objednávky nad 800 Kč jsou doručovány zdarma. Letošní vánoce budou pěkná jízda, tak je rozbalte třeba právě s hezkou knížkou.

Albatrosmedia.cz si pro vás také připravil kategorii, kde můžete vybírat dárky pro své nejbližší. Tedy ty knižní. Vybírejte dárky pro děti, dárky pro teenagery, dárky pro dospělé, dárkové knihy, knižní boxy, dárky pro všechny a další. Akce platí do 31. 12. nebo do vyčerpání dárků.

Pokud chcete být o slevových kupónech do albatrosmedia.cz a dalších akcích informováni e-mailem, zaregistrujte se na webu našeho slevového portálu Slevovykupon.net a přidejte si Albatrosmedia.cz mezi své oblíbené obchody. Žádná akční nabídka vám už neunikne.

Přejeme vám málo shonu a poklidné Vánoce.

Komentáře

CAPTCHA

Albatrosmedia.cz slevový kupón

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz poskytuje svým zákazníkům pestrou škálu knih a multimédií určených pro děti i dospělé a navíc ke každému nákupu nad 1000 Kč získáte poštovné a knižní dárek úplně zdarma.

Albatrosmedia.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Albatrosmedia.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.