Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nakoupím méně, daruji více + soutěž Prozdravi.cz

Nakoupím méně, daruji více + soutěž Prozdravi.cz

10.11.2020 napsal(a) Honza H.

Celý uplynulý rok jsme pracovali sami na sobě. Naučili jsme se spoustu velkých věcí a zapracovali jsme s naší výzvou na tom, aby nám v našem těle bylo dobře. Teď ale přišel čas na péči o naši milovanou přírodu, proto se nové výzvy nesou v duchu ochrany a spolupráce s přírodou.

Prozdravi.cz slevový kupón

Díky Covidu máte letos jedinečnou příležitost vynechat předvánoční shon a užívat si podzimní a zimní dny v klidu a pohodě. Pomoci vám k tomu může i výzva od prozdravi.cz. Bude se týkat nejdražší komodity, kterou máme, tedy času. Každou vteřinu se rozhodujeme jak ten náš využijeme a investujeme. Na jedné straně jej můžete investovat do nákupu drahých dárků nebo ho můžete věnovat vašim blízkým, kteří touží po vlídném slovu, doteku i lásce. A věřte, že to je pro ně ten nejlepší dárek na světě.

Udělejte tedy něco pro vaše zdraví a proveďte malou změnu ve svém životě. Věnujte si navzájem více času a lásky. Staňte se členy Facebookové skupiny "Malá změna s Prozdravi.cz" nebo odebírejte Instagram pod hashtagem #malazmenaklepsimu.

Pokud ovšem k připojení potřebujete motivaci, tak tady je. Je to soutěž probíhající až do konce prosince. Soutěží se o balíček v hodnotě 2 000 Kč.

V tématickém balíčku najdete: Set 5 tampónků se stromečky s pratelným pytlíčkem, Tuhý šampon pro normální vlasy 55 g, Sada 3 bavlněných kapesníčků v látkovém pouzdře, Masážní a tělový olej Levandule 100 ml, Allskin Makadamiový olej BIO 100 ml, Bio tělový a masážní olej - Relax, Lipozomální vitamín C 60 kapslí, BIO Matcha Tea Harmony 60 g, MIX čajů Ranní, polední a noční, BIO 20 sáčků.

Pro účast musíte sledovat profil na instagramu prozdravi_cz nebo se přidat do facebookové skupiny Malá změnas Prozdravi.cz. Alespoň 1x za období pak přidejte přes tato média příspěvek týkající se daného tématu. Čím více příspěvků, tím větší bude vaše šance na výhru.

- Soutěž trvá po dobu dvou měsíců, tj. do konce měsíce prosince 2020.

• Po skončení výzvy bude vylosován jeden výherce, kterému odešle Prozdravi.cz výherní balíček.

• Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci společnosti Vivantis ani jejich rodinní příslušníci.

Terka pro zdraví pro vás navíc má 4 tipy na dárky:

1. Něco, o čem se přede mnou daný člověk letmo zmínil kdykoli během roku a já si to poznamenala. Není nad to, když jde o pořádné překvápko a obdarovaný ani netuší, že o svém přání někdy s někým mluvil.

2. Vyrobené dárky. Do téhle kategorie pro mě spadá jídlo (všichni muži v rodině milují můj tradiční, vánoční nakládaný hermelín), nebo ručně dělané poukázky na masáže, snídaně do postele, hlídání dětí, nebo prohlížení starých fotek s prarodiči.

3. Produkty, které mám sama vyzkoušené, oblíbené a chci se o ně podělit i s ostatními. Do téhle kategorie u mě spadá především zdravá výživa, ekologické prostředky a kosmetika, ale také knihy, nebo dobré portské, které jsem měla na dovolené v Portugalsku. Jde o dárky, o kterých předpokládám, že se k nim ten člověk pravděpodobně sám nedostane, ale sama jsem byla natolik nadšená, že to chci předat dál.

4. Zážitky. Může jít o lístky na divadelní představení, koncert, seskok s padákem, plavba lodí, let balónem, voucher do dobré restaurace, nebo třeba roční předplatné Netflixu... Možností je nespočet a myslím, že pro každého se něco najde. Navíc tím můžete v dnešní nelehké době podpořit podnikatele a poukázku využít, až se omezení opět uvolní.

Komentáře

Prozdravi.cz slevový kupón

Přírodní produkty pro vaše skutečné zdraví z online lékárny. Na eshopu Prozdravi.cz naleznete vitamíny, zdravou výživu pro zdravé hubnutí.

Prozdravi.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.