Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nákup na Alza.cz na splátky

Nákup na Alza.cz na splátky

24.2.2017 napsal(a) Honza H.

Mnoho obchodů nabízí možnost zakoupit si zboží na splátky. Obvykle si vyberou jednoho zprostředkovatele jako je Home Credit nebo Cetelem a nabízejí jejich úvěry. Alza.cz si ale díky své velikosti a pozici na trhu může dovolit trochu větší nabídku úvěrů na nákup svého spotřebního zboží. Pojďme se se na ně podívat.

První z možností je mít Alza kartu. Alza karta má celou řadu výhod, ale její hlavní výhodou je možnost získání 0% úroku na nákup zboží na Alza.cz. Jedná se jednoduše o kreditní kartu s 55 denním bezúročným obdobím, o kterou můžete zažádat s prvním nákupem nad 1 000 Kč. Je možné ji také používat pro platby kdekoliv jinde, nejen na Alza.cz. za její vyřízení nic neplatíte. Její používání je navíc možné kombinovat s akcemi, slevami a slevovými kupóny.

Alza.cz slevový kupón

Další možností je sjednání spotřebitelského úvěru, u kterého si můžete nasatvit výši splátky i délku splácení. Není nutné nic předem platit, počet splátek je volitelný v rozmězí od 10 do 48 měsíců. Tento úvěr je možné využít pro nákupy od 2 000 Kč. Navíc ihned získáte kartu plnou výhod. Poskytovatelem tohoto úvěru je známý Cetelem.

Další možnost, kterou Alza.cz nabízí je nulová přímá platba + 24 splátek po 5%. Délka splácení je 24 měsíců a výše měsíční splátky je jen 5 % z ceny zboží. Pravděpodobně jste si už spočítali, že přeplatíte celkem 4 splátky navíc – tedy 20 % z ceny zboží. Není to sice málo, nicméně tato možnost splácení zbytečně nezatíží Váš měsíční rozpočet.

Alza.cz nabízí nákup na splátky také pro podnikatele. Ti také nemusí platit nic za zboží. Délka splácení je pro ně nastavena od 12 do 24 měsíců. Žádost o úvěr je posouzena do následujícího dne. Vybrané zboží je ihned ve Vašem vlastnictví. Zároveň jste také pojištění proti nečekaným událostem. Úroky je možné započítat do nákladů podle splátkového kalendáře a je také možné jednorázově odečíst DPH vcelku z kupní ceny hned na začátku splácení. Mírné rozdíly jsou v podmínkách pro OSVČ a pro právnické osoby.

Nejjednodušším úvěrem od Alza.cz je tzv. "Desetina". Nakoupíte na splátky, zapnete si novou televizi či počítač ještě dnes. Jednu desetinu zboží zaplatíte okamžitě a následně pak zaplatíte 10 měsíčních splátek po 10 % z ceny zboží. U tohoto úvěru přeplatíte 10 % z ceny zboží, což jsou relativně výhodné podmínky. Opět lze tento úvěr použít pro nákup zboží od 2 000 Kč. Výsledná částka se může lišit podle sjednaného pojištění.

Aktuálně můžete na Alza.cz do 26. 2. využít nákup zboží na splátky bez navýšení. Nezaplatíte tak ani korunu navíc. Jedná se o modifikovanou verzi úvěru "desetina". Částka se opět může lišit o výši pojištění.

Alza.cz slevový kupón

Nákup na splátky v 5 krocích

1. Ujistěte se, že splňujete podmínky pro získání úvěru.

2. Při výběru způsobu platby zvolte "Na splátky".

3. Vyberte typ úvěru, vyplňte potřebné údaje a počkejte na schválení úvěru.

4. Vytiskněte si smlouvy a přineste je s sebou na pobočku, kde si budete zboží vyzvedávat. Pokud si jej necháváte zaslat na Vaši adresu, pošlete je poštou i s potřebnými doklady na naši adresu.

5. Zboží si můžete ihned nechat doručit nebo si ho převzít na jedné z poboček.

Věříme, že jsme Vám alespoň trochu ujasnili, jak můžete na Alza.cz nakupovat na splátky aniž byste jednorázově zatížili svůj rozpočet.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.