Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nakupování na Mall.cz je výhodnější s Mall Pay

Nakupování na Mall.cz je výhodnější s Mall Pay

24.4.2020 napsal(a) Honza H.

Služba Mall Pay je novým hráčem na finančním trhu. Přináší řadu výhod obzvláště při využívání při nákupech na Mall.cz. Využít ji ale můžete i jinde.

S Mall Pay nemusíte platit dřív, dokud jste zboží neměli v ruce. Je to jednoduché. Nakoupíte doma bez placení předem a prohlédnete a vyzkoušíte produkt. Pokud se vám líbí a vyhovuje vám, zaplatíte. Pokud nesedne, jednoduše ho pošlete zpět nebo vrátíte na výdejně MALL Shop.

Díky Mall Pay ušetříte také 39 Kč. Při platbě s Mall Pay totiž neplatíte za hotovostní platbu při převzetí. Každá koruna se hodí a za rok tak můžete ušetřit až stovky korun.

Mall.cz slevový kupón

Jakmile vám zboží doručí, začíná běžet lhůta 14 dnů na prohlédnutí. Zaplatit můžete kdykoliv se rozhodnete během těchto 14 dnů. Pokud jste ale členem klubu Pro děti, tak máte dokonce 30 dní na zaplacení veškerého zboží.

Za platby s MALL Pay nic neplatíte. Ať už platbu využijete opakovaně několikrát za měsíc nebo jen párkrát. Nikdy neplatíte ani korunu navíc.

Platby s Mall Pay vás odmění za každý nákup. Získáte body, které snadno a rychle vyměníte za skvělé odměny. Čekají na vás slevy až 50 % na oblíbené zboží. Dopravu na výdejní místa budete mít vždy zdarma a všechny slevy z programu uvidíte okamžitě v mobilní aplikaci.

MallPay si stáhnete do kapsy. V mobilní aplikaci budete mít přehled o všech nákupech a odměnách. Platba je okamžitá a bezpečná přímo z mobilu. Díky notifikacím pak nezmeškáte lhůty pro platbu. Stáhnout si ji můžete pro své zařízení Android nebo Apple. Přejeme příjemný nákup.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.