Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nakupujte sportovní vybavení s prodlouženou dobou na vrácení

Nakupujte sportovní vybavení s prodlouženou dobou na vrácení

13.11.2020 napsal(a) Honza H.

Nakupování sportovního vybavení jako dárků je teď zase o něco lepší. Nákupní dárky můžete na Sportisimo.cz nakupovat bez obav. Jakékoliv zboží totiž zakoupíte na e-shopu nebo v prodejnách (což zatím není možné) v období od 1. 10. 2020 do 24. 12. 2020 až do 10. ledna příštího roku. Tato nabídka ovšem platí pouze pro registrované zákazníky. Před nákupem se tedy, pokud ještě nejste, zaregistrujte a využívejte všech výhod. Ostatní zákazníci totiž mohou využívat pouze klasické 14 denní lhůty, což je obzvláště při vánočním volnu velmi nepříjemné.AKTUÁLNĚ: Všechny prodejny Sportisimo fungují jako výdejní místa pro e-shop a je na nich možné vracet a reklamovat zboží i vyzvedávat vyřešené reklamace. Okamžitá výměna zboží na prodejně není možná.

A pozor. Členství ve Sprotisimo klubu má letos ještě jednu výhodu. Jako členové získáváte 20 % slevu na sjezdové lyžařské vybavení. Akční sleva platí od 12. do 16. 11. 2020 pro všechny členy. Vztahuje se jak na zlevněné, tak na nezlevněné sjezdové lyže, lyžáky, hole, chrániče, přilby, brýle a to pro děti i dospělé. Naopak se nevztahuje na snowboardové vybavení, běžky nebo výbavu z programu nestárnoucí lyže a lyžáky. Fiinální cenu zobrazíte po rozkliknutí produktu.

Přejeme vám tedy letos hodně zábavy na horách (pokud to vůbec bude možné, držme palce) a také krásné prožití Vánočních svátků třeba i díky dárkům od Sportisima.

Komentáře

CAPTCHA

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.