Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nákupy s maminkou 2019

Nákupy s maminkou 2019

1.10.2019 napsal(a) Honza H.

Nebyli bychom správný slevový portál, kdybychom vám neupozornili na akci Nákupy s maminkou, která probíhá od 3. do 6. října. Akce je spojená s časopisy Maminka, Mateřídouška a Sluníčko. Během akce můžete na předplatné časopisů dostat 30 % slevu. Ovšem kvůli tomu vám nepíšeme.

 slevový kupón

Nákupy s Maminkou jsou tu již podesáté a jsou určeny pro miminka, batolata, předškoláky atd. Přináší vám výhody při nákupech.

Nákupy s maminkou jsou plné slevových kódů, které rozhodně ocení každá maminka. Některé slevy jsou do kamenných prodejen, jiné je možné uplatnit na e-shopech. Běžně kódy získáte pouze v časopise maminka. My vám samozřejmě některé z nich přinášíme na našem slevovém portálu.

Slevové kódy ještě nejsou aktivní a začnou vyskakovat až zítra. Najít tu můžete mimo jiné slevové kódy do obchodů Malvik.cz, Sconto.cz, Scanquilt.cz, Mamitati.cz, Alza.cz, Answear.cz, Trenyrkarna.cz, Weleda a další. Kódy z této akce v naší nabídce poznáte podle názvu kupónu: NÁKUPY S MAMINKOU. Všechny kupóny z této akce jsou platné pouze do 6. října. Pozorně čtěte podmínky v kupónech. Některé platí na celý sortiment obchodu, jiné jsou omezené.

A to je od nás pro zatím vše. Kupóny vyskáčí po půlnoci a vy můžete začít nakupovat. Přejeme vám příjemné nákupy a spoustu ušetřených peněz.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.