Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nákupy s OnaDnes

Nákupy s OnaDnes

13.10.2019 napsal(a) Nikola B.

... Evita, Dny Marianne, nákupy s Maminkou, Glamidays, OnaDnes... jen strohý výčet Akcí, které obchody každý rok pořádají a kde se dá opravdu výrazně ušetřit. A právě v těchto dnech (od 14. do 20. října) probíhá týden slev s OnaDnes. To znamená, že ve vybraných obchodech (kamenných i e-shopech) nakoupíme se slevami od 10% a výše, podle toho, jak si daný obchod zařídí.

4home.cz slevový kupón

Buďme upřímní, většina z nás ráda vidí u vybraného výrobku červený štítek oznamující, o kolik je zboží zlevněno, zvlášť teď, před Vánoci. Z toho prodejci samozřejmě vycházejí a kdo může, akce OnaDnes se zúčastní. Na stránkách idnes.cz najdeme seznam všech obchodů, všech slev a slevovou mapu. A jak to tedy funguje? V Magazínech Ona DNES, DNES+TV, Cosmopolitan a Žena a Život najdeme slevovou knížku plnou slevových kupónů do jednotlivých obchodů. Nebo přes aplikace, kde budeme mít vybrané slevy vždy po ruce ve svém mobilu. Slevové kupóny v Portmonce se začnou zobrazovat 15. října. V aplikaci My Air od Air Bank kde, když si zapneme Odměny za placení, získáme část peněz z nákupů zpět. Veškeré potřebné informace jsou sepsány v sekci "Jak získat kupony". Pokud si ale magazíny nekoupíme a aplikace nestáhneme, ani tak nemusíme zoufat, desítky obchodů mají slevový kupon vyobrazený přímo na stránkách nebo zde na idnes.cz.

4home.cz slevový kupón

V obchodě 4home.cz můžeme využít slevu 15% na celý sortiment. Stačí zadat slevový kód ONA2019 do kolonky v nákupním košíku a sleva se nám odečte. Pokud objednávka přesáhne 1 000 Kč, dostaneme navíc dopravu zdarma. V knihkupectví Albatrosmedia.cz nám dají rovnou 25%. Doprava zdarma je tu už od nákupu nad 350 Kč. Zde je nutné vložit slevový kód ONADNES19. Slevu nelze sčítat s jinými slevami a akčními nabídkami. V Alza.cz mají jednotlivé zboží, nebo spíše kategorie slevy rozdílné. To znamená, že například v Alza Power na elektroniku, powerbanky, baterie, kabely či audio vybavení dostaneme s použitím kódu 2019Onadnes30 slevu 30%. V kategorii Beauty, nám dají na dekorativní kosmetiku, výrobky na holení a vybrané šperky s kódem 2019Onadnes20 slevu 20%. Na Dárky pro děti (hračky, puzzle, dětské tablety...), ženy (kosmetiku, šperky...) a muže (sportovní vybavení, elektroniku...) je připravena 10% sleva. Ve FOKUS Optik získáme slevu až 50% na všechny sluneční brýle, dioptrické a sluneční obruby při zhotovení kompletních dioptrických brýlí. Pro členy FOKUS optik klubu je připraveno dokonce 60%. Slevy nelze kombinovat s dalšími akcemi FOKUS optik. Neplatí v pobočce ve Fashion Arena Prague Outlet a v e-shopu FOKUS optik. V obchodě Notino, e-shopu i kamenných prodejnách, nám dají na nákup 10% slevu. Ta se však nevztahuje na produkty ve výprodeji a v akci. Pro uplatnění v e-shopu je potřeba použít slevový kód Ona19. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál... pro přehlednost jsou jednotlivé obchody rozděleny buď podle nabízeného sortimentu (Móda a doplňky, Krása a zdraví, Dům a zahrada, Zboží a Služby), nebo si můžeme zobratiz jen obchody ve vybraném kraji.

4home.cz slevový kupón

Týden plný slev dva měsíce před Vánoci, to stojí za pozornost :)

Komentáře

4home.cz slevový kupón

Eshop 4home se specializuje se na prodej všeho, co potřebuje Váš dům i zahrada. Zaměstnávají výhradně profesionály ve svém oboru, kteří vědí, co prodávají.

4home.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.