Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Naplňte svou čtečku před dovolenou

Naplňte svou čtečku před dovolenou

10.7.2020 napsal(a) Honza H.

Děti doma nedají pokoj? Práce máte až nad hlavu? Naštěstí se blíží dovolená. Až se budete válet na pláži, rozhodně si vydupejte chvilku klidu. Vezměte si svou elektronickou čtečku a nasypte do ní nové zajímavé knihy.

Alza.cz slevový kupón

Nejsou peníze? To by mohlo trochu zpřetrhat plány na klidné čtení u vody. Naštěstí Alza.cz vám nabídne zlevněné elektronické knihy. Na horké letní dny se tak můžete vybavit kvalitním čtením až po okraj. Ve velké knižní akci nakoupíte na alza.cz (Alzamedia) bestsellery se slevou až 50 %. Doplnit zásoby můžete z více než 250 titulů nejrůznějších žánrů - od lehkého oddechového čtení, přes působivé romány, až po několik osvědčených kousků z vod osobního rozvoje. Tyto knihy v mimořádné akci můžete kupovat jen do 12. července.

Vybírat můžete beletrii, detektivky, sci-fi a fantasy, něco pro ženy, humor, naučnou literaturu a další. Na Alza.cz budete mít svoje média k dispozici kdykoliv a knížky si můžete stáhnout a uložit do svých zařízení nebo zálohovat na disky.

Nemáte čtečku? Není nic jednoduššího než si vybrat ze široké nabídky elektronických čteček na Alza.cz. Zapomeňte na tablety. Na sluníčku neuvidíte ani slovo. Chcete rozhodně elektronický inkoust - e-ink. Technologie už je tak daleko, že i ty nejlevnější modely nabídnou skvělou čitelnost na slunci a kapacitu baterie počítající se na desetitisíce stránek.

Přejeme super dovolenou a spoustu ušetřených peněz díky Alza.cz.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.