Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nejlepší čas koupit bazénové příslušenství!

Nejlepší čas koupit bazénové příslušenství!

26.2.2018 napsal(a) Honza H.

Zcela záměrně nyní píšu článek, který se Vám bude zdát naprosto mimo mísu. Proč ? Protože venku je aktuálně – 15°C a zima že bys ani psa nevyhnal. Psát budu samozřejmě článek o bazénech. A proč teď? Samozřejmě abych upoutal Vaši pozornost a umožnil Vám ušetřit.

Marimex.cz slevový kupón

Sezóna je vskutku ještě daleko. Nakupovat ale bazény a jejich příslušenství v sezóně si mohou dovolit pouze ti movitější zákazníci. Ostatní nakupují ve výprodejích a mimo sezónu. Zajděte tedy na půdu a podívejte se, zda máte všechno, co potřebujete pro zahájení koupací sezóny. A pokud ne, čtěte dále.

Obchod Marimex.cz nabízí slevové kupóny a kódy po celý rok. Možná teď máte chuť spíš zakoupit saunu nebo infrasaunu a zahřát se v tomhle mrazivém počasí. A to samozřejmě také můžete. Tady vám Marimex.cz nabídne slevový kupón v hodnotě 250 Kč pro nákup nad 5 000 Kč.

Na léto můžete připravit sebe i své děti také s trampolínami. Marimex nabídne 5 % slevy každému, kdo využije náš slevový kupón na trampolíny.

Kupón, o kterém chceme ale mluvit nejvíce se týká nákupu náhradních dílů pro Vaše bazény. Pokud tedy už bazén máte a po poslední sezóně není úplně v nejlepší kondici, máte nyní příležitost dokoupit to, co potřebujete.

Marimex Vám v rámci této slevy nabídne fólie pro bazény, průchody stěnou k bazénu, klapky skimmeru, horní a dolní plastové lišty, těsnění k tryskám, těsnění k průchodu stěnou, spojky plastových lišt, zátky vratných trysek, vypouštěcí ventily, jistící kolíky, adaptéry k propojení, ramena skimmeru, vratné trysky, plastové svorky a další velké i malé věci, bez kterých se provozovatelé bazénů rozhodně neobejdou.

Slevový kód na 15 % slevu na všechny náhradní díly naleznete ZDE. Jeho platnost je nastavena do konce února.

Pro ty kdo o bazénu na léto teprve uvažují, ale také není špatná doba nakoupit. Nemáme pro Vás sice přichystaný žádný slevový kód do Marimex.cz, ale můžeme Vám prozradit, že na Marimexu nabízejí bazény za likvidační ceny. Nafukovací bazén tampa o průměru 3,66 metru a výšce 0,91 m tak můžete zakoupit už za 1690 Kč. Bazén z trubek a plachty o průměru 3,05 metrů a výšce 0,76 m pak za 1 990 Kč. Levnější už to do konce zimy nebude, tak by možná nákup za to stál.

Doufáme, že jsme Vám díky slevám do Marimex.cz pomohli se rozhodnout k nákupu něčeho, co jste možná zapomněli, že vůbec potřebujete. Přejeme Vám hezký zbytek dnešního dne.

Komentáře

Marimex.cz slevový kupón

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již více než 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze Libuši, kde je i prodejní showroom. Mezi základní sortiment společnosti patří bazény a bazénové příslušenství, trampolíny, infrasauny a finské sauny. Dále nabízí mobilní vířivé bazény, dětské hrací sestavy na zahradu a nafukovací nábytek.

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.