Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Není rouška jako rouška

Není rouška jako rouška

22.5.2020 napsal(a) Honza H.

Když se řekne rouška, každý si hned vybaví poučku, že rouška jednotlivce neochrání, dokud ji nenosí všichni. Teorie je taková, že rouška zarazí šíření směrem od jejího nositele o 70 % a více. Pokud na vás ale prskne někdo z vnějšku, rouška je vám prakticky k ničemu. Nemusí to být ovšem pravda, pokud si pořídíte tuto speciální roušku, kterou nabízí obchod vmd-drogerie.cz. Jedná se totiž o profesionální roušku s kapsou pro vložení filtrů s nanovlákennou membránou.

Vmd-Drogerie.cz slevový kupón

Tato rouška je stejně jako ty běžné vyrobená ze 100 % bavlněné tkaniny. Její kouzlo ovšem tkví v přídavné kapse pro vložení filtru z nanovláken. Tato vlákna úspěšně zachycují viry, smog, prach, alergeny a další částice a mikroorganismy. Svou účinností se dá rouška přirovnat k respirátorům kategorie FFP3.

Povrch roušky je tvořen 100 % bavlnou, kterou můžete pohodlně vyprat. Dovnitř vložíte jednorázovou mezivrstvu z polyamidu. Maximální velikost póru je 1,51 mikrometru.

O roušku se samozřejmě musíte starat. Jako každou je třeba ji každodenně prát nebo vyvářet v hrnci na 90 °C. Prát je nutné ji samostatně bez filtru a přítomnosti jiného prádla. Roušku pak vyžehlíte parní žehličkou nebo na nejvyšší stupeň žehličkouk která páru neumí.

Filtr je nutné po šesti hodinách používání vyměnit. Pro opětovné použití filtru je třeba jej vystavit v troubě působení teploty 80°C po dobu třiceti minut. Tento cyklus ovšem není doporučeno opakovat více než 3x, protože pak filtr ztrácí svou účinnost.

Roušku seženete na stránkách vmd-drogerie.cz. Než odešlete svou objednávku, mrkněte k nám, zda nemůžete uplatnit některý z nabízených slevových kódů.

Komentáře

Vmd-Drogerie.cz slevový kupón

Parfémy, kosmetika, drogerie, drogistické zboží, hygienické prostředky, autokosmetika, malířské a natěračské hmoty...

Vmd-Drogerie.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.