Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nepanikařte a nakupujte v klidu on-line

Nepanikařte a nakupujte v klidu on-line

16.3.2020 napsal(a) Honza H.

Ocitli jsme se v nelehké situaci. Kromě základních potřeb si nemůžeme jít osobně nikam nakoupit. Naštěstí je 21. století a e-shopy stále fungují a jsou připraveny přijímat vaše objednávky. I nakupování na internetu v době karantény má ale svá pravidla, která byste měli dodržovat.

 slevový kupón

V prvé řadě byste měli preferovat doručení až domů, namísto vyzvedávání na prodejnách. Nejen, že mnohé z prodejen jsou z nařízení vlády uzavřené, ani síť zásilkoven a různých parcel shopů nebude kompletně fungovat. Osobní odběr tedy na čas vynechejte, pokud to bude možné. Pošty zatím fungují. Proto vyberte doručení až domů nebo si zvolte Českou poštu, pokud je to možné.

Upřednostňujte bezhotovostní platby. Virus jako takový dokáže na povrchu předmětů přežít až několik hodin. Všichni víme, že peníze jsou živnou půdou pro všechny možné bacily a v tomto případě to samozřejmě není výjimka. Plaťte proto nejlépe platební kartou, přes PayPal, rychlými nebo pomalými bankovními převody a v nejhorším případě platební kartou u řidiče (informujte se ale předem, zda dopravce tuto službu nabízí). Pošty z velké části také přijímají platební karty, ovšem nemohu potvrdit, že to tak je v celé republice. A pokud jdete na poštu nebo pro balíček na ulici, vezměte si ochranné prostředky a buďte solidární.

Sortiment nabízený prostřednictvím internetu není nijak omezený. Můžete tedy nakupovat naprosto vše včetně potravin. Ve všech případech ovšem počítejte s tím, že dodací doby se v této situaci budou prodlužovat, protože dopravci registrují zvýšený provoz podobně, jako je tomu v době před Vánočními svátky.

Důkladně čtěte u všech prodejců instrukce a omezení, které by mohli mít na svém webu vyvěšené. Týkat se to může nejen prodloužení dodacích lhůt, ale také nedostatku některých položek. To se týká především lékáren a zdravotnického materiálu, některého sortimentu drogerií a trvanlivých potravin. Přinejmenším v prvních týdnech karantény budou respirátory a roušky nedostatkovým zbožím určeným primárně pro nemocnice a další profesionály pracující přímo s nakaženými.

Není ovšem všechno tak zlé, jak se zdá. Mnohé obchody snížili hranici pro doručení zdarma. To si můžeme ukázat například na příkladu Armik.cz, kde balíkovna od České pošty je k dispozici zdarma už od 500 Kč. Armik.cz může být jedním z mála míst, kde můžete přikoupit nějaké to nové oblečení nebo boty, kdyby se vám zrovna rozbilo, a to včetně pracovního oblečení. Protože do práce pořád všichni musíme, což je dobře.

A protože karanténa pro ty, kteří do práce nemohou znamená především nudu, nakupit si můžete třeba nové knížky na knihydobrovsky.cz. Do prodejny si pro ně nemůžete, ale na internetu získáte dopravu knížek zdarma už od 300 Kč.

Takže vás prosíme zůstaňte doma, vyčkávejte, objednávejte online, chraňte sebe i svoje okolí a především nepanikařte, zachovejte si veselého ducha a berte věci s humorem. Však to máme jako Češi přece v povaze.

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.