Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nová lékárna, nové slevy

Nová lékárna, nové slevy

7.2.2017 napsal(a) Honza H.

Vítáme Vás u dalšího čísla našeho slevového magazínu. Tentokráte ze světa zdraví. Možná jste si všimli, že se některým obchodům na našem slevovém portálu příliš nevěnujeme. Takové obchody u sebe nemají logo a jejich kupóny jsou čistě ve Vaší režii. Důvodem je především to, že tyto obchody neposkytují kupóny pravidelně a jejich nabídka nefunguje ve zcela oficiální rovině. Někdy se ale stane, že obchod přejde z neoficiální roviny do té oficiální. A když se jedná o populární obchod, jako je právě lékárna Benu.cz, tak je to důvod k radosti.

Benu.cz začala nově poskytovat slevové kupóny v oficiálních kampaních. A proto je čas se na ní zaměřit – mezi vámi zákazníky je totiž vyhledávání jejích kupónů velmi populární. A my moc dobře chápeme proč.


Benu.cz slevový kupón

Na Benu.cz internetovém obchodu se snadno a rychle zorientujete. Pak už nebudete chtít používat žádnou jinou internetovou lékárnu. Benu.cz Vám nabízí v prvé řadě možnost vybrat si podle toho, co Vás trápí. Naleznete tu léky a přípravky na afty, akné, alergii, břicho, detoxikaci, erekci a prostatu, hemoroidy, hlavu, inkontinenci, játra, kašel, klimakterium, klouby, kosti, koutky, krevní oběh a žíly, krevní tlak, krk, křeče, ledviny, lupénku, menstruaci, mykózu, nervy, opary, průjem, pálení žáhy, rýmu, strie, svaly, trávení, uši, vředy, zuby, zácpu, záda, záněty, štítnou žlázu, žaludek nebo žlučník.

Co je ale na Benu.cz opravdu unikátní je jejich léková karta. S touto kartou získáte především hlídání lékových interakcí – tedy toho jak na sebe léky, které užíváte, mohou působit. Můžete mít individuální nebo rodinný účet. Takový účet hlídá interakce léků v celé Vaší rodině. Mimo toho funguje léková karta také jako běžná věrnostní kartička. Sbíráte na ní body, které můžete vyměnit za slevy a další výhody. Karta platí jak na e-shopu, tak v kamenných prodejnách Benu.cz, kterých je v republice celá řada. Slevová kartička Vám zlevním dětské potřeby, výživu nebo kosmetiku. Dočkáte se také slev na doplňky stravy, které podpoří Vaši stávající léčbu nebo povzbudí vitalitu. Pokud máte potíže, můžete zavolat na Benu.cz poradenskou linku, kde je možné konzultovat vaše potíže.

Benu.cz slevový kupón

Pro získání karty je třeba vyplnit krátký formulář. Po registraci získáte přístup do svého účtu, kde je možné vyplnit užívané léky a další informace, které budou vhodné pro sledování interakcí. Kartičku nebo jinou formu věrnostní "karty" si potom budete moci vyzvednout na vybrané pobočce franšízy Benu.cz.

Na uvítanou si pro Vás Benu.cz připravila samozřejmě slevu. Nyní můžete na e-shopu Benu.cz nakoupit s 10 % slevou při použití slevového kódu. Tato sleva je pro Vás platná až do 28. února. Sleva platí na celý sortiment bez výjimky – a bude Vám odečtena po zadání z celé ceny objednávky. Další procenta dolů můžete získat, pokud budete držiteli výše zmíněné lékové karty.

Benu.cz se tímto stává jednou z nejlepších internetových lékáren v naší nabídce. My vřele doufáme, že Vám slevy získané prostřednictvím lékové karty nebo našich kupónů pomohou a přejeme Vám hezký zbytek dnešního dne.

Komentáře

Benu.cz slevový kupón

BENU Lékárny nabízí svým pacientům a zákazníkům zcela nový a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který zcela koresponduje s požadavky dnešní doby.

Benu.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.