Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nové slevy do Mall.cz

Nové slevy do Mall.cz

25.4.2017 napsal(a) Honza H.

Existují obchody, které mají slevový kód zobrazený u nás a platný celý rok a nikdo po nich ani neštěkne. Pak jsou tu ale obchody, které Vy zákazníci prostě milujete. Když se objeví slevový kód do takového obchodu je to velká událost. To platí pro obchody jako je Tchibo.cz, Alza.cz, Kasa.cz a také do Mall.cz.

Mall.cz slevový kupón

Výhodou slevových kódů v případě obchodní galerie Mall.cz je, že když jsou univerzální, tak je můžete uplatnit prakticky na cokoliv. Mall.cz opravdu nabízí všechno od elektroniky a spotřebičů, přes hobby, zahradu a potřeby pro zvířata až pro doplňky na auto-moto.

A my pro Vás máme samozřejmě takové slevové kódy přichystané.

Mall.cz aktuálně nabízí 100 Kč slevu pro nákupy nad 1 000 Kč a také 200 Kč slevy pro nákupy nad 2 000 Kč. Možná se Vám zdá, že přeháníme, že sleva je to malá. Pokud ale zvážíte na jak široký sortiment je možné ji aplikovat a hlavně kolik lidí takovou slevu využije, jedná se opravdu o dobrou zprávu.

Na rozdíl od konkurenta Kasa.cz jsou ale tyto kupóny časově omezeny. Můžete je využívat pouze do konce dubna – tedy do 30. 4. – do Čarodějnic.

Mall.cz slevový kupón

Vy nejlépe sami budete vědět, na co byste tyto kódy rádi použili. Možná už si delší dobu chcete zakoupit nějaký produkt na Mall.cz. Teď je ideální příležitost.

Nezapomeňte šířit slevový kód mezi svými přáteli. Nejjednodušší způsob, jak to udělat je přímo u kupónu použít sdílecí tlačítko pro Facebook – kupón bude nahrán na Váš facebookový profil. My také můžete v příspěvku označit přátele, kteří si myslíte, že takový kód nejlépe využijí.

Mall.cz slevový kupón

Sdílením těchto odkazů na místo kódu samotného zajistíte, že náš portál bude mít dostatek prostředků pro další provoz. Na SlevovyKupon.net Vás nezatěžujeme zbytečnou bannerovou reklamou a veškeré naše příjmy pocházejí ze zprostředkování obchodu pomocí slevových kódů a kupónů, které pro Vás poctivě vyhledáváme a kontrolujeme. Sdílením těchto odkazů a kupónů proto pomáháte nejen nám dobře fungovat ale také sami sobě získat výhodnější a lepší kupóny.

Pokud Vás kupóny do Mall.cz zaujali, zvažte registraci na SlevovyKupon.net. Registrovaní uživatelé mají možnost si obchod přidat do oblíbených a obdržet tak do e-mailu informaci o nových dostupných výhodných akcích a slevových kódech pro vybrané obchody.

To už je od nás pro dnešek Všechno. Hezký zbytek dne a výhodný nákup na Mall.cz Vám přeje Honza ze SlevovyKupon.net.

Komentáře

CAPTCHA

Mall.cz slevový kupón

Internetová nákupní galerie nabízející bílé zboží, elektroniku, PC a mobily, sport, hobby, chovatelské potřeby, hračky, design a styl. Již od roku 2000 se v Mall.cz snaží být vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete rychle a komfortně nakoupit.

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.