Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nové telefony Samsung s výhodným bonusem

Nové telefony Samsung s výhodným bonusem

21.5.2020 napsal(a) Honza H.

Hledáte-li nový telefon a vaším favoritem je značka Samsung, pak se na chvíli zastavte a přečtěte si o nabízené akci od Smarty.cz.

K nákupu nového telefonu Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G získáte nyní až 4000 Kč zpět, pokud při nákupu odevzdáte svůj starý telefon.

Smarty.cz slevový kupón

Jak na to? Stačí v období od 18. května 2020 do 30. června 2020 zakoupit nový telefon Samsung Galaxy S20 / S20+ nebo S20 Ultra 5G na Smarty.cz. Pak navštívíte stránku novysamsung.cz a tam nejpozději do 30. června zaregistrujete svůj nově zakoupený telefon dle instrukcí. Vyplníte požadované údaje, doložíte doklad o nákupu a doplníte IMEI kód nově zakoupeného telefonu. Pak provedete do stejného termínu nacenění svého starého telefonu a dokončíte všechny kroky registrace. Jakmile potvrdíte navrhovanou výkupní cenu, odevzdáte své zboží na Samsung zákaznickém centru nebo objednáte svoz vykoupených zařízení podle podmínek, které si přečtete na tamním webu. Výkupní cena zařízení vám bude spolu s bonusem vyplacena do 14 dnů na bankovní účet při registraci.

Bonus od 2 500 Kč do 4 000 Kč lze získat k odprodeji vybraných telefonů Samsung řady S a Note a dále na ostatní produkty - smartphony, tablety, hodinky. Výše bonusu se bude lišit podle modelu odprodávaného telefonu. Bonus paltí na vybrané modely a na smarty.cz najdete jejich kompletní seznam.

Pravidla akce ze smarty.cz:

Podmínkou pro využití akce Trade-In je nákup nového Samsungu Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra 5G a zároveň prodej starého zařízení Samsung Galaxy řady S (viz modely výše).
Odprodávaný telefon musí být v perfektním stavu, bez škrábanců a většího opotřebení, výkup se nevztahuje na zánovní zařízení.
Výše výkupního bonusu se liší dle modelu odprodávaného zařízení.
Více informací najdete na www.novysamsung.cz

Komentáře

Smarty.cz slevový kupón

Webový obchod plný chytrých řešení. Máme široký sortiment chytrých telefonů, tabletů, počítačů a produktů značky Apple.

Smarty.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.