Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Novoroční předsevzetí z oblasti zdraví od Pilulky

Novoroční předsevzetí z oblasti zdraví od Pilulky

5.1.2021 napsal(a) Honza H.

Mnozí lidé vidí v přelomu roku šanci zkusit znovu změnit svůj život. Někdo by rád zhubnul, jiný by rád přestal kouřit, někdo vylepšit svou imunitu, a jiný zase zlepšil svou fyzickou kondici. Málokomu se to podaří. Jsou ale triky na to, jak zvýšit své šance. Tím prvním trikem je investování alespoň menší částky do nějakých potřeb, vybavení, produktů. Něco, co vám bude líto nechat za ty peníze jen tak ležet a přece jen to zkusit použít. Pilulka.cz vám přináší některé produkty za super ceny, které vám pomohou s konkrétními novoročními předsevzetími.

Pilulka.cz slevový kupón

Kuřáci zajisté chtějí mít své plíce zdravé. Tak se nechte nejdříve vyděsit. 27 % kuřáků mužů se potýká s poruchami erekce. Kouření snižuje elasticitu pleti a prsou a zanechává nerovnoměrné zbarevní pleti. A průzkum také prokázal, že až 54 % lidí nechce být s kuřákem kvůli zápachu z oblečení a úst. Přestat ale není snadné že? Nicorette sprej vám pomůže utlumit chuť na cigaretu. Podobně funguje také Dfumoxan, Niquitin a další produkty. Nahradí touhu po nikotinu. Bez vlastní vůle to ale nepůjde. Pilulka.cz nabízí kuřákům celou řadu produktů pro boj se závislostí.

Jasně ty naše pupky. No a přes vánoce se to moc nezlepšilo. Výmluv proč se nejde ven - je tma, hnusně, pozdě, jsem unavený... no vymyslíme jich mnoho. Navíc fitka jsou teď zavřená. Nejlepší čas vybavit si svou domácí posilovnu s pilulkou. Ta nabídne posilovací gumy, gymnastické kruhy, balanční míče, posilovací lana, medicinální míče, švihadla, posilovací kolečka, podložku na jógu... a spoustu dalších pomůcek pro domácí cvičení. Rozhodně neuděláte chybu, když něco z toho zkusíte.

V dnešní době není od věci posílit také imunitu. Můžete být unavení, nemít chuť k jídlu, mohou vás bolet svaly nebo vás potrápí stření potíže. Pobolívá hlava, nemůžete spát a jste kousaví ke svému okolí? Možná je na čase zkusit nějaký ten detox, doplnit vitamíny, nebo si dát nějakou bylinku v čaji či jiném produktu. I v této oblasti vám má pilulka opravdu co nabídnout.

Přehnali jste to přes Vánoce a Nový rok s alkoholem? Možná to buce chtít trochu oživit játra. Játra jsou velmi důležitá, protože čistí organimsus od škodlivých látek. Nedostatečná funkce jater oslabí vaši imunitu a to se rozhodně teď nehodí. Pomůže Ostropestřec nebo třeba Essentiale pro regeneraci. Můžete je zavést jako prevenci i jako léčbu. Opět v sortimentu Pilulka.cz.

Dobrý spánek může být také předsevzetím. Konečně zatočte se svými problémy se spaním. Kdo se dobře vyspí, je zdravější a také produktivnější v práci. Neospan, Melatonin, PSST nebo CBD olej. Tyto produkty ze sortimentu Pilulka.cz vám rozhodně pomohou s širokou škálou problémů od problémů s usínáním až po chrápání.

S tím souvisí další zlozvyk. Přeháníte to s kávou? Pokud vám tento zlozvyk narušuje spánek nebo byste chtěli mít bělejší zuby, můžete hledat zdravou alternativu v podobě BIO matcha tea, který obsahuje asi 10 x více nutričních aminokyselin než běžný zelený čaj, nabídne také lepší variantu kofeinu než káva - dlouho se uvolňující kofein díky kterému nemusíte polykat jeden hrnek za druhým. I matcha Tea je samozřejmě v sortimentu pilulka.cz.

Nezapomeňte před odesláním své objednávky na pilulka.cz navštívit stránky našeho slevového portálu slevovykupon.net a použijte některý z nabízených slevových kódů pro své objednávky. Přejeme příjemný nákup.

Komentáře

CAPTCHA

Pilulka.cz slevový kupón

Online lékárna s desítkami odběrných míst po celé ČR. Rozvoz léků a kosmetických přípravků expresním kurýrem až k Vám domů.

Pilulka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.