Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nový iPhone 11 se vyplatí (2 000 Kč navíc k výkupu)

Nový iPhone 11 se vyplatí (2 000 Kč navíc k výkupu)

29.6.2020 napsal(a) Honza H.

Plánujete přechod na nový iPhone 11 a chcete ho dostat opravdu co nejlevněji? Smarty.cz pro vás má hned několik možností jak ušetřit. Při nákupu v červnu na Smarty nebo v prodejně k výkupní ceně vašeho zařízení získáte bonus 2 000 Kč na nákup nového iPhone 11. Máte tedy poslední 2 dny na využití tohoto bonusu.

Smarty.cz slevový kupón

Jak na to? Na Smarty.cz vyplníte webový formulář pro výkup vašeho zařízení onnline. Do e-mailu vám bude ze Smarty.cz zaslán kód pro podání balíčku do Zásilkovny, abyste ho mohli zapsat. Nic nebudete platit, protože poštovné platí Smarty.cz.

Do 5 pracovních dnů vám pak bude zaslán e-mail, kde se domluví s vámi na konečné částce výkupu. Vše odsouhlasí a pošlou vám výkupní smlouvu a peníze vám vyplatí na bankovní účet. Navíc vám pak zašlou unikátní slevový kód v hodnotě 2 000 Kč na nákup nového iPhone 11.

K tomu můžete navíc nakoupit na splátky s 0 % navýšením. Pokud jste navíc zakoupili na smarty.cz zařízení? Dostanete dalších 5 % bonusu k výkupu.

Reprezentativní příklad této akce: Zákazník, který uskuteční výkup starého zařízení (mobilní telefon, iPad, MacBook nebo Apple Watch), získá bonus 2 000 Kč na nákup nového iPhone 11. Bonus lze získat pouze k výkupu vašeho starého hardware zařízení, nikoli samostatně jako nákup nového iPhone 11. Akce se nevztahuje na jiná Apple zařízení, pouze na iPhone 11 ve všech konfiguracích. Výkupní ceny z příkladů uvedených výše jsou aktuální k datu zahájení akce 1. 6. 2020. Ceník aktuálních výkupních hodnot se může lišit. Minimální cena výkupu s nárokem na bonus je 1 000 Kč. Skutečná výkupní cena vám bude sdělena do 5 pracovních dnů. Bonus 2 000 Kč nelze kombinovat s ostatními slevami a akcemi. Výkup online s nárokem na bonus 2 000 Kč je možné provést do 30. 6. Slevový kód na nákup nového iPhone 11 lze uplatnit do 17. 7. 2020. Společnost Smarty CZ a. s. si vyhrazuje právo na změny v průběhu akce či na její předčasné ukončení.

Komentáře

Smarty.cz slevový kupón

Webový obchod plný chytrých řešení. Máme široký sortiment chytrých telefonů, tabletů, počítačů a produktů značky Apple.

Smarty.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.