Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nový obchod - ChciNosit.cz

Nový obchod - ChciNosit.cz

21.4.2017 napsal(a) Honza H.

Drahé maminky. Víme, že Vaše práce je na plný úvazek, že zaměstnavatel (chápej miminko) Vám nedá pokoj ani v noci, za práci nedostáváte zaplaceno a přitom máte tak velké výdaje. My na SlevovyKupon.net se Vám snažíme ulehčovat práci, jak to jen jde. Proto Vám rádi ukážeme nové tipy a triky na to jak ušetřit peníze a také si ušetřit práci.

Chcinosit.cz slevový kupón

Na našem slevovém portálu, kde Vám doporučujeme slevové kódy nyní přistál nový obchod, který patří do sítě obchodů, kterou už tu máme delší dobu. Tento obchod se jmenuje ChciNosit.cz a zaměřuje se na prodej nosítek na miminka a také šátků na nošení.

Chcinosit.cz slevový kupón

Obchod ChciNosit.cz nabízí pouze nosítka a šátky od prověřených značek. Nestane se Vám, tedy že by se Vám začala párat nebo by pro Vaše miminko byly nebezpečné. Mezi vybrané značky patří Caboo, Asmazonas, Liliputi, Manduca a také nově šátky Moby.

Princip je u všech nosítek podobný. Pojďme se podívat například na dětské nosítko Caboo. Caboo je jednoduché ergonomické nosítko vyrobené z moderních umělých materiálů, které jsou pružné a odolné. Pružnosti je využito v oblasti nožiček a ručiček dítěte. Látka se pod koleny vytvaruje a nosítko tak zvládne kompenzovat růst nožiček dítěte a netlačí. Toto nosítko je určené pro miminka, která už drží hlavičku a je jim zhruba 6 měsíců. Tato nosítka utáhnou až 20 kg, ačkoliv nepředpokládáme, že maminky dokáží dlouhodobě nosit tak velké děti v nosítkách. Podívat se můžete také na názorné video, jak taková nosítka používat. Ta jsou umístěna u většiny produktů a produkty na ChciNosit.cz jsou doplněny ilustračními fotografiemi, pro lepší pochopení použití nosítek.Mimo nosítek můžete využívat elastické šátky, které se teprve učí nosit dítě v šátku. Šátky jdou dostupné v různých veselých barvách i se zajímavými motivy. Mezi doplňky pak naleznete chrániče popruhů, slintáček, kapsičku na drobnosti, doplněk pro polohování malých dětí, přebalovací podložky nebo tašky pro maminky, které jsou uzpůsobené přímo na uložení potřeb pro miminka a kojence.

Chcinosit.cz slevový kupón

Aktuálně ještě nemáme od obchodu slevové kódy. Na ty se ale můžete těšit během následujících několika dnů.Až dorazí, naleznete je ZDE. Pokud se Vám nosítka líbí a miminko je ještě v bříšku, nemusíte s objednávkou spěchat – přece jen několik prvních týdnů je určitě používat nebudete. Vzpomeňte si ale na obchod ChciNosit.cz později.

KomentářeChcinosit.cz slevový kupón

ChciNosit.cz je internetový obchod s nosítky a šátky pro nošení dětí. Velký výběr houpacích sítí za skvělou cenu.

Chcinosit.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.