Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Nový obchod v databázi: CDRMarket.cz

Nový obchod v databázi: CDRMarket.cz

22.9.2017 napsal(a) Honza H.

Neustále pracujeme na tom, abychom naší databázi mohli rozšířit o další obchody, které budou nabízet slevy prostřednictvím Vašich oblíbených slevových kupónů. Nyní Vám můžeme šetřit Vaše peníze, pokud se rozhodnete nakupovat tonery do Vašich tiskáren, a to jak doma, tak ve Vaší kanceláři.

Cdrmarket.cz slevový kupón

Obchod CDRMarket.cz je Vaším novým partnerem, pokud hledáte potřeby pro tiskárny značek HP, Canon, EPSON, Brother, SAMSUNG, DYMO, OKI a dalších desítek značek. Toner je tisková kazeta, která slouží jako obal pro mikroskopický uhlíkový prášek, který je nositelem barviva. Důležitou součástí tiskárny je také kovový válec, který je laserem osvícen a umožňuje tak elektrostaticky nanést toner na papír, kde je tiskárnou pomocí tlaku a vysoké teploty fixován. Laserová tiskárna je dnes nejčastějším zařízením, používaným v kancelářích, a to hlavně pro vlastnosti tisku a jeho finanční nenáročnost. Obchod CDRMarket.cz Vám nabídne originální tonery, které mají vyšší výdrž a tiskové vlastnosti ale také kompatibilní tonery, které obvykle nedosahují kapacity originálního toneru, nicméně pohybují se pouze na zlomku ceny těch originálních.

V domácnostech často ale nalezneme také inkoustové cartridge. Ty nenabízejí vysokou kapacitu, jsou ale mnohem menší a levnější. Jsou také vhodné k tisku obrázků a fotografií a stále tak mají své místo. Pokud vlastníte inkoustovou tiskárnu, opět si můžete vybírat mezi originálními a neoriginálními cartridgemi. Rozdíl v inkoustu bude znatelný, nicméně náklady na tisk levnější barvou také.

Dalším sortimentem jsou pásky, štítky a etikety, které je možné využít v jakémkoliv pracovním odvětví. Spotřební materiál využijete nejen v kanceláři, ale také ve skladech, logistice i ve výrobnách. Vybírat můžete ze sortimentu značek Brother, Dymo, Casio a Leitz.

Společnost Hewlett-Packard vyvinula mnoho úspěšných produktů v oblasti tisku a tiskařských zařízení a samozřejmě i nezbytných komponentů. V nabídce naleznete čipy, optické válce OPC, regulační stěrky, ale také stěrky OPC válců a samozřejmě tonerový prášek. Můžete si tak vlastnoručně renovovat použité tonery.

Poslední, co v oblasti domácího a kancelářského tisku můžete potřebova jsou náhradní díly pro tiskárny a ani zde CDRmarket nezaostává. Ať už tisknete denně nebo pouze občas, často se Vám může stát, že tiskárna prostě začne stávkovat. Rozhodně to ale nemusí znamenat nutnost velké investice. Nahlédnout můžete do nabídky a vybrat si tak ze široké řady součástek a náhradních dílů pro tiskárny těch nejznámějších i méně známých značek.

Cdrmarket.cz slevový kupón

Rozhodně se vyplatí na CDR market tonery nakoupit ve větším množství. Můžete pak ušetřit na poštovném, které je zdarma od hodnoty objednávky 1999 Kč.

V současné době ještě CDR market nenabízí žádné slevové kupóny. V blízké budoucnosti se ale na ně budete moci těšit. Mezitím si prohlédněte nabídku.

Komentáře

Cdrmarket.cz slevový kupón

CDRmarket - internetový a kamenný obchod - Tonery a inkoustové cartridge do tiskáren. Pásky a štítky pro tiskárny štítků.

Cdrmarket.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.