Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > O VidaXL.cz

O VidaXL.cz

VidaXL je mezinárodní on-line prodejce. Obchod nabízí překvapivě široký sortiment výrobků, které se sestávají z kategorií dům, zahrada, garáž, domácí kutilství a oblečení. VidaXL nepůsobí pouze na českém trhu ale má desítky tisíc zákazníků v různých zemích nejen Evropy ale i například Austrálie nebo Spojené Státy Americké.

U VidaXL vědí, že spotřebitelé jsou stále náročnější a jsou více cenově uvědomělí. VidaXL proto nabízí produkty potřebné v domě i kolem něj za konkurenceschopné ceny a chce, aby byly tyto výrobky dostupné co největšímu počtu zákazníků.

VidaXL vybírá produkty s vysokou poptávkou a nakupuje je přímo od zdroje a to ve velkém. Proto je VidaXL schopný nabídnout tyto výrobky za velmi výhodné ceny. Všechno to začalo prodejem produktů v malém - ceny byly vysoké a sortiment malý. Dnes se ale můžete těšit na dobrou cenu, skvělý servis a dobrý pocit z nákupu.

Vidaxl.cz slevový kupón

Domáci zahrada a DIY nástroje webshopu vidaXL. Zdarma doprava a vrácení. K dispozici ve skladě. Objednejte levný nábytek online, zahradní nářadí, dětské venkovní hračky.

Vidaxl.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.