Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > O2 výhody přináší 15 % slevu na hrnce a sady od Tescomy

O2 výhody přináší 15 % slevu na hrnce a sady od Tescomy

22.12.2020 napsal(a) Honza H.

Tato nabídka je tu pro ty, kdo využívají služeb operátora O2. V mimořádné akci můžete totiž získat 15 % slevu na hrnce a sady hrnců.

Tescoma.cz slevový kupón

Akční nabídku od O2 výhody může využít každý zákazník O2 včetně majitelů pevných linek, domácího internetu nebo O2 TV. Pokud mezi ně patříte, pak si rozhodně nachystejte místo v lince pro nové hrnce od Tescomy. Právě Tescoma je významným partnerem O2 a proto přináší podobné akční nabídky vcelku často.

Tentokráte máte čas od 1. prosince až do 3. ledna 2021. Sleva má hodnotu 15 % a nevztahuje se na dárkové poukázky, akční nebo zlevněné zboží.

A jak na to? Je to jednduché. Stačí na stránkách O2vyhody.cz zvolit slevu a v dalším kroku zadat své telefonní číslo. Na to vám bude vygenerován slevový kód, který uplatníte ve značkovém e-shopu TESCOMA nebo u pokladny v kamenných prodejnách této sítě. Při nákupu ve e-shopu zadáte kód do políčka, jak jste zvyklí dělat se slevovými kódy z našeho slevového portálu Slevovykupon.net. Z ceny nákupu vám následně bude odečteno 15 % z ceny.

Slevu můžete využít napříkald na sadu nádobí Ambition s sedeti díly, sadu nádobí VIVA s deseti díly, sadu nádobí Presto s 11 díly, sadu nádobí HOME PROFi s devíti nebo 13 díly, sadu nádobí VISION s deseti díly, sadu nádobí President s 10 díly a mnohé další.

Věříme, že se vám bude sleva hodit a v novém roce si tak budete moci uvařit v krásných hrncích od značky Tescoma, které vám budou sloužit dlouhá léta.

Komentáře

Tescoma.cz slevový kupón

Kompletní sortiment kuchyňského nerezového nádobí, nářadí a pomůcek pro vaření a stolování.

Tescoma.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.