Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Obdaruj a pomoz

Obdaruj a pomoz

27.10.2016 napsal(a) Honza H.

Chcete udělat někomu radost a sami mít pocit, že jste někomu nebo něčemu pomohli? Zrovna teď v čase Vánočním určitě budete hledat spoustu dárků. Mamince nebo Tatínkovi budete chtít asi koupit něco velkého. Co ale kamarádce či známému, které máte také rádi, ale nemůžete si dovolit utrácet za ně celý svůj plat? Adoptujte za ně zvířátko.

Adoptujte.cz slevový kupón

Nebojte se, tohle zvířátko nebude muset s Vámi bydlet ve Vašem 1kk bytě. Protože upřímně, s takovým medvědem byste asi bydlet nechtěli. Sežere strašně moc jídla a chodit ho venčit byste pak museli s kýblem a lopatou. Přesto ale medvěda adoptovat můžete, a to prostřednictvím obchodu Adoptujte.cz.

Adoptujte.cz slevový kupón

Malajský medvěd je ohroženým druhem. Koupí tohoto balíčku podpoříte malajského medvěda v jeho přirozeném prostředí v národním parku Seblat na Sumatře. Po registraci Vám do 28 dnů dorazí certifikát o adopci medvěda, která trvá 12 měsíců. Adopcí pomůžete nejen medvědovi ale také Vašim dětem, kteří ho budou moci spatřit nejen na obrázcích v muzeu. Součástí balíčku je uvítací dopis, návod k použití, dárkový registrační formulář, brožura, informační brožura o nadaci PTES a také plakát. A medvěd není jediným zvířátkem, které můžete na Adoptujte.cz podpořit.

Adoptujte.cz slevový kupón

Adoptovat můžete také mořskou želvu. U želvy si dokonce můžete vybrat, který druh želvy byste rádi pomohli ochránit. Na výběr je Kareta obecná, Kožatka velká, Kareta obrovská a Kareta pravá. Adoptovat je možné také šimpanze, orangutany nebo gorily. Pokud tedy prahnete o zachování našich nejbližších zvířecích příbuzných, pak je tento dárek ideální pro Vás. Nabídka Adoptujte.cz tím ale nekončí. Pomoci můžete také žirafám, žralokům nebo oslíkům.

Pokud namísto zvířat chcete podpořit ekosystém, ve kterém žijeme my a postarat se tak o to, aby naše planeta vydržela podporovat život ještě pár století dopředu, můžete vysadit strom. Koupí dárkového balíčku "Zasaď strom" dostanete možnost věnovat strom pomocí online registrace v Tree Appeal – spolku pro výsadbu stromů ve Velké Británii. Velká Británie jako kolébka průmyslové revoluce přišla během devatenáctého století prakticky o všechny svoje lesy. Kdo Anglii navštívil, zajisté může potvrdit, že je pokrytá pouze poli a loukami. Po registraci si svůj krásný mladý stromek můžete prohlédnout na webových stránkách. Stromy jsou vysazování v pěstitelské sezóně s ohledem na druh a výběr vhodné lokality.

Adoptujte.cz slevový kupón

Chcete dát dívce romantický dárek? Pojmenujte po ní růži. V dárkovém setu najdete semínka speciální růže, kterou si obdarovaný může pojmenovat podle sebe. S návodem od zahradníků si tuto růži můžete sami zasadit, aby Vám pěkně vyrostla. Jakmile je růže v zemi, můžete podle jednoduchých instrukcí dát růži jméno. Jméno této Vaší růže bude zasláno do mezinárodního registru a poté je předloženo britské knihovně. V balíčku také najdete provizorní certifikát a kuličkové pero spolu s identifikačním kódem růže.

Posledním dárkem na Adoptujte.cz je v současné době možnost stát se Lordem. Podle skotského práva je totiž každý majitel půdy ve Skotsku oprávněný užívat titul Laird – což je ekvivalent k českému titulu Lord nebo Lady. S tímto balíčkem se stanete majitelem malého pozemku ve Skotsku a můžete tak užívat tento titul. Tento originální dárek udělá z vašeho příbuzného či kamaráda šlechtice i šlechtičnu, aniž by se musel do urozeného rodu narodit.

Ke všem těmto dárkům si navíc můžete užívat také slevové kupóny. K dispozici je sleva 3% nebo 5% na celý nákup na Adoptujte.cz. Poštovné máte navíc vždy jen za 49 Kč nebo pokud nakoupíte nad 2000 pak dokonce zcela zdarma.

Vybrali jste si originální dárek? Ať už chcete podpořit život na planetě zemi nebo si jednoduše zajistit šlechtický titul bez práce, Adoptujte.cz Vám zajisté přijde vhod. Pokud jste si nevybrali, zkuste se vrátit za čas – možná budou k dispozici nové dárkové balíčky.

Hezký zbytek dne vám přeje Váš SlevovyKupon.net

KomentářeAdoptujte.cz slevový kupón

Originální dárkové balíčky Gift Republic. Adoptujte zvíře, staňte se lordem, darujte hvězdu. Zkrátka darujte radost!

Adoptujte.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.