Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Ohřev vody v létě zdarma

Ohřev vody v létě zdarma

13.6.2017 napsal(a) Honza H.

Ať chceme nebo ne, letní sezóna už je prostě tady. Horké dny plné slunce, kdy se chceme zchladit v bazénu jsou na pořadu dne několikrát v týdnu. Pokud nemáte ještě napuštěný bazén, tak už je na čase. Nabídku bazénů Marimex už jsme spolu řešili. Nejlépe uděláte, když navštívíte jejich showroom v Praze a necháte si poradit který bazén se pro Vaši zahradu nebo dvorek hodí nejlépe.

Marimex.cz slevový kupón

Ačkoliv bazén slouží primárně ke zchlazení, může se nám zdát voda čerstvě natočená z vodovodu někdy až příliš studená. V takovém bazénu se sice zchladíme, ale dlouho v něm nevydržíme. Obzvláště ženy jsou na teplotu citlivější a vzhledem k jejich častějším problémům s močovými cestami se jim až tolik nemůžeme divit. Jak to tedy vyřešit?

I Marimex.cz na toto myslí a nabízí svůj solární program k bazénům. Solární ohřev vody učiní koupání příjemnějším a také dokáže koupací sezónu prodloužit až o několik měsíců. Není tak výjimkou, že můžete bazén používat klidně v říjnu, když ostatní sousedé už dávno bazén vypustili a pomalu se chystají na zimu. Solární program Marimex.cz Vám umožní ohřát vodu v bazénu doslova zdarma, a to až o 6 °C. Jednotlivá řešení mají výhody i nevýhody.

Marimex.cz slevový kupón

Jako nejjednodušší se jeví řešení pomocí solární plachty, která ohřívá vodu bezprostředně pod hladinou. Jednoduše bazén přikryjete během slunného dne, kdy jej nikdo nepoužívá. Plachta zároveň chrání proti padání nečistot do vody. Je vhodná pro ty nejmenší bazény.

Solární ohřev Slim 3000 nabízí soustavu černých trubek, které absorbují sluneční záření. Jedná se o jednoduché řešení, kdy nepotřebujete žádnou aktivní energii – používáte čistě slunce. Ohřev napojíte na přívod vody do bazénu nebo do systému s filtrací. Výhodou je samozřejmě možnost používání bazénu a nepřetržitý ohřev během dne. Jedinými náklady jsou náklady na čerpání vody. Solární ohřevy jsou dostupné ve více modelech a mají různá schémata zapojení. Doporučujeme se na ně přeptat, pokud si nejste jistí, zda budou kompatibilní právě s Vaší filtrací. Zakoupit můžete samozřejmě také regulační ventily a další příslušenství.

Marimex.cz slevový kupón

Věděli jste, že v létě nemusíte platit za teplou vodu? Pořiďte si na zahradu solární sprchu. Solární sprcha funguje na podobném principu jako solární ohřev z bazénu. Do systému se napustí voda a pomocí slunečního záření působícího na černé trubky se voda pro sprchu ohřeje. Buďte ovšem opatrní, protože tato voda může být teplejší, než dokáže Vaše kůže tolerovat. Je tedy doporučeno vodu nakombinovat se studenou z vodovodního řadu nebo studně.

A proč Vám tu vyprávíme o ohřívání vody v létě? No samozřejmě proto, že pro Vás na kompletní solární program obchodu Marimex.cz máme připravenou zajímavou slevičku. S naším slevovým kupónem totiž ušetříte celých 15 % na všechny produkty z této kategorie.

Myslíme si, že jsme Vám dnes dopřáli opět jednu z těch zajímavějších nabídek.

Komentáře

Marimex.cz slevový kupón

Více než 20 let se Marimex specializuje na prodej bazénů a relaxačních technologií. V jejich nabídce naleznete nadzemní, nafukovací, dětské i vířivé bazény Tampa, dále infrasauny, trampolíny, grily, pískové filtrace, solární ohřevy bazénů a široký výběr bazénové chemie a příslušenství k bazénům.

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.