Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Online Beauty konzultace v nabídce Douglas.cz

Online Beauty konzultace v nabídce Douglas.cz

8.1.2021 napsal(a) Honza H.

Vzhledem k tomu, že není možné, abyste se dostavili aktuálně do prodejen Douglasu kvůli pandemii koronaviru, vymysleli pro vás Online beauty konzultace. Je to super věc i pro fanoušky virtuální reality. Online Beauty Konzultace jsou tím pravým a jedinečným pro každou zákaznici i zákazníka. Je to také jedinečná možnost, jak si užít profesionální servis DOUGLAS Pro Artists z pohodlí vašeho domova. To vše je nabízeno v rámci třicetiminutových konzultací, které jsou dostupné od 3. 12. 2020 a jejich konec zatím není znám. Konzultace jsou bezplatné a vždy je na závěr konzultace připraveno pro zákazníky malé překvapení.

Jak se zapsat na konzultaci? Je to jednoduché. Stačí vyplnit krátký dotazník, kde se dozví Douglas něco málo o vás a vaší pleti. Zároveň tam vyplníte preferovaný termín a téma. Dávejte pozor při volbě termínu. Konzultaci je možné zarezervovat nejpozději 2 dny před plánovaným termínem. O vše ostatní se postarají u Douglasu.

Konzltace probíhají každou středu a čtvrtek mezi 15 a 20 hodinou nebo v neděli od 12 do 20. Pro zákazníky je v té době dostupný DOUGLAS Pro Artis, který vám pomůže s každým vaším make-up přáním i radou ať už chcete jen zdokonalit svůj denní luk, mít perfektní obočí nebo se naučit něco z aktuálních trendů. TO záleží jen a pouze na vás.

Samotná online konzultace se uskuteční prostřednictvím videohovoru přes aplikaci ZOOM. Není nutné si tuto aplikaci stahovat. Pro přihlášení k hovoru vám postačí rozkliknout na počítači nebo tabletu odkaz, který vám bude zaslán společně s pozvánkou a veškerými instrukcemi. A nemusíte se ničeho bát. Před konzultací se s vámi ještě telefonicky spojí a popíšou vám její průběh případně zodpoví vaše dotazy.

KomentářeDouglas.cz slevový kupón

Hledáte novou vůni nebo perfektní dárek? Douglas dělá život krásnější!

Douglas.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.