Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Opět Black Friday na Alza.cz

Opět Black Friday na Alza.cz

22.1.2018 napsal(a) Honza H.

Kdo by to byl čekal. Alza.cz si pro Vás přichystala další černý pátek. Je to trochu zvláštní, protože Alza.cz už černý pátek rozhodně nebere jako jednorázovou akci před Vánoci. Často tuto akci prodlužuje o další týden a spojuje s předvánočním výprodejem. No a nyní se můžeme na Černý pátek na Alza.cz podívat také v průběhu února.

Co naplat, že černý pátek na Alza.cz začíná v pondělí – důležité je, že nám Alzák opět přináší zajímavé slevy ve speciální sekci. Opět můžete ušetřit až 80 % na produkty, které na Alze nejdou příliš na dračku.

Velice zajímavá pro Vás může být sekce s příslušenstvím k mobilním telefonům, které se jim tam nahromadilo a prodávají jej nyní za pakatel. Najdete tu také oblíbené sady nářadí různé kvality, nicméně za vhodnou cenu a pěkně po kopě. V kuchyni se zase budou hodit hrnce. Obecně bychom mohli říci, že množství a výhodnost nákupu v tomto Black Friday je mnohem vyšší než v tom předvánočním – ceny nejsou tolik natažené před samotným výprodejem díky menší lednové konkurenci.

Aktuálně můžete stále využívat slevový kód na autodoplňky, pokud máte pojištění od ČPP. Pokud máte tedy nákupní chuť, můžete se do prohlížení černého pátku na Alza.cz rozhodně pustit. Akce platí do 28. ledna.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.