Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Originální potisky na trička

Originální potisky na trička

5.9.2016 napsal(a) Honza H.

Hledáte originální dárečky pro Vaše přátele, ale máte podezření, že všechno na co vzpomenete, už mají? Říkáte si, že by bylo možná hezké, kdybyste do nějakého dárku mohli vložit kousek sebe, nicméně nemáte důvěru ve své tvůrčí schopnosti. Na českém internetu máte nyní možnost nechat si vyrobit dárky, dle Vašich představ – potisknout tričko, hrnek či jiný předmět. Tyhle dárky využijete také například na firemní akce, školní rozlučky nebo taky rozlučky se svobodou. Tričko s motivem, který jste sami navrhli je vždy unikátní, a obdarovávanému vždy připomene, od koho jej dostal.

T-Shock.eu slevový kupón

Existuje několik obchodů, které podobné služby nabízí. Prvním z nich je T-shock.cz. Na T-shocku si můžete vytvořit tričko dle vlastního návrhu. Díky jednoduché aplikaci dokáže i grafický antitalent vytvořit krásné tričko jednoduše tažením myši. Můžete nahrát vlastní fotku, vlastní grafický design nebo můžete také použít některé motivy, které v obchodě nahráli ti před Vámi. Tričko pak doplníte jednoduše o popis. Můžete nechat ale potisknout i jiné oblečení nebo jiné předměty jako hrnky či polštáře. Aktuálně nabízíme pro T-shock slevu 10% s naším kupónem. Můžete také navrhnout motiv a prodávat ho. Za každý výrobek s Vaším motivem získáte 10% provizi z prodeje. Pokud jste tedy kreativní a dokážete si udělat reklamu, můžete mít snadný přivýdělek.

Alternativou je potom například obchod Shirtinator.cz. Pokud si tedy například nevyberete z předdefinovaných motivů u T-shock, můžete vyzkoušet konkurenci. Nabídka motivů, triček a dalšího zboží bude mírně odlišná a možná Vám bude tak více vyhovovat. Také možnosti platby a dopravy se často mění. Na Shirtinator.cz nabízejí aktuálně dopravu zdarma při nákupu nad 800 Kč stejně jako například bonusy za první nákup a odběr newsletteru.

Dalším konkurentem je pak Trika.cz. Všechny tyto služby fungují na stejném principu. Mohou se ovšem lišit kvalitou materiálů triček a pak také potisku. Tyto tři výše zmíněné obchody ovšem nabízejí vysokou kvalitu bavlněných triček i ostatního oblečení a používají vysoce kvalitní potisk, který vydrží v pořádku desítky pracích cyklů.

Pokud přece jen chcete potisk, který je profesionálně zpracovaný, ačkoliv méně originální, můžete nakoupit trička s potiskem na Trika.cz. Ten sice nenabízí možnost si nechat vytvořit vlastní potisk, ale nabízí velmi levná trička s potiskem, který nemá jen tak někdo. Díky široké nabídce již hotových potisků najdete vždy něco, co se k dané osobě nejvíce hodí. Navíc nemusíte čekat na výrobu trika a to k Vám tak může doputovat rychleji než u předchozích dvou služeb. Na Trika.cz aktuálně běží akce, kdy s naším kupónem získáte slevu 50 Kč při nákupu nad 299Kč.

Pokud si na Trika.cz nevyberete, můžete vyzkoušet také obchod Bastard.cz. Ten nabídku triček zase rozšíří.

T-Shock.eu slevový kupón

Nekupujte tedy už trička pro Vaše přátele u Vietnamců, ale nakupte raději originální motivy na kvalitních tričkách z prvotřídní bavlny. A když už v tom nakupování budete, můžete nechat vytvořit taky placky, hrnky nebo polštáře nebo klidně i celou sadu.

Nezapomeňte před nákupem prohlédnout a použít naše slevové kupóny – byla by škoda neušetřit.

KomentářeT-Shock.eu slevový kupón

Vytvořte si originální tričko s potiskem. Použijte vlastní obrázky, fotky nebo text.

T-Shock.eu

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.