Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Philips Lumea

Philips Lumea

Nebaví vás holení? Stojí to hodně peněz? Prozradíme vám, že je možnost si užívat hedvábně hladkou pokožku až 6 měsíců bez nutnosti se holit. K tomu poslouží Philips Lumea IPL. Jedná se o bezbolestné odstraňování chloupků s pomocí technologie IPL.

Jedná se o světově první IPL technologie s unikátně tvarovanými nástavci vhodnými pro každou část těla. Lumea má také inteligentní senzor SmartSkin, který doporučí to nejlepší nastavení pro odstín vaší pokožky.

Philips Lumea IPL můžete pohodlně používat s kabelem i bez kabelu. Po použití pak nastává až 92 % redukce chloupků už po 3 ošetřeních.

Kde můžete produkty zakoupit? Ke koupi jsou produkty Philips Lumea v síti řetězců Datart a Electroworld a na internetu dále na Alza.cz a Mall.cz. Před odesláním objednávky se podívejte po nějakém akčním kódů na SlevovyKupon.net.


Philips.cz

Philips.cz slevový kupón

Společnost Royal Philips z Nizozemska je diverzifikovaná technologická společnost, jejímž cílem je zlepšovat životy lidí prostřednictvím smysluplné inovace v oblastech zdravotní péče, spotřebitelského životního stylu a osvětlení. Tato společnost je jedničkou v oblasti péče o osoby se srdečními chorobami, akutní péče a domácí zdravotní péče, energeticky úsporných osvětlovacích řešení a nových osvětlovacích aplikací a rovněž v oblasti pánského holení a stříhání a zubní péče.

Philips.cz

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Philips.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.