Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States

Pilulka

Pilulka je jedním z největších hráčů na trhu internetového obchodování s léky a zdravotnickými potřebami v České republice. Tato společnost, která byla založena bratry Petrem a Martinem Kasou v roce 2015, se rychle rozrostla a dnes provozuje jak kamenné lékárny, tak online portály jako Pilulka.cz a Pilulka.sk.

Pilulka se neustále snaží zlepšovat své služby a nabízí rychlé a pohodlné objednávání léků a zdravotnických potřeb online. Kromě toho byla Pilulka.cz prvním online obchodem v České republice, který přijal platby přes Apple Pay, což ukazuje jejich inovativní přístup k obchodování.

V roce 2020 byla Pilulka oceněna za svůj přínos k digitalizaci a inovaci v obchodě. Tato ocenění ukazují, že Pilulka je nejen silným hráčem na trhu, ale také lídrem v oblasti e-commerce.

Pilulka se také vyznačuje silným důrazem na soukromí a bezpečnost svých zákazníků. Všechny osobní údaje jsou pečlivě chráněny a zákazníci mohou být jisti, že jejich informace jsou v bezpečí.

V budoucnu plánuje Pilulka pokračovat v růstu a rozšiřování svých služeb, aby mohla nabídnout ještě lepší zážitek pro své zákazníky. S Pilulkou je nakupování léků a zdravotnických potřeb rychlé, pohodlné a bezpečné.

Pilulka.cz

Pilulka.cz slevový kupón

Online lékárna s desítkami odběrných míst po celé ČR. Rozvoz léků a kosmetických přípravků expresním kurýrem až k Vám domů.

Pilulka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.