Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Podpořte Alzu a vyhrajte iPad

Podpořte Alzu a vyhrajte iPad

25.10.2021 napsal(a) Honza H.

I v tomto roce proběhne ročník - tentokráte už 19., prestižní soutěže, řekněme ocenění, Mastercard Obchodník roku. A výsledek závisí na vás, zákaznících. Navíc každý hlasující, který se zapojí do soutěže hraje o 10 Apple iPadů a 100 předplacených karet Mastercard s tisícovkou na účtu. Hlasovat můžete v kategorii Mastercard obchodník roku ud od 18. října 2021. do 9. ledna 2022.

Alza.cz slevový kupón

Proč byste měli hlasovat právě pro Alzu v této soutěži? To čeho Alza v posledním roce dosáhla je opravdu mnoho. Například zdvojnásobila počet AlzaBoxů. Není nad to vyzvednout si objednávku rychle, jednoduše a bez čekání. Oblíbených AlzaBoxů bylo na začátku roku 700 a v polovině roku už jich bylo 1460. Svou schránku najdete v každém městě či větší vesnici. A objednat si můžete tisíce produktů od elektroniky, přes kosmetiku až po hračky nebo sportovní potřeby.

Aplikace Alzy doznala také velkých změn. Díky vylepšení aplikace máte teď celý e-shop v kapse. Nakupování v aplikaci je pohodlné a výdej objednávek ještě rychlejší, protože vám budou věci nachystány už při cestě na pobočku. Tam na vás čeká příjemné prostředí jako je třeba káva zdarma. Otevřeli také novou nejmodernější pobočku v Chrášťaněch u Prahy, kde je největší showroom velkých spotřebičů, AlzaDrive a další super věci.

A v neposlední řadě je tu také snaha Alzy pomáhat druhým. V rámci svého charitativního projektu Souhvězdí pomoci Alza podporuje nejen penězi ty, kteří to skutečně potřebují. Během roku 2021 vyčlenili 5 miionů na materiální pomoc pro lidi postižené tornádem na jihu Moravy. Společně pak vybrali další 2 miliony ve sbírkách. V rámci pravidelné akce Alza Pelíšek pak zajistili krmivo, hračky a další dárky pro zvířátka v hodnotě přes 244 tisíc korun.

Zpráva z obchodnik-roku.cz:

Hlasujte pro svého oblíbeného obchodníka v kategorii Mastercard Obchodník roku – Cena veřejnosti. Máte možnost uvést až pět jmen obchodníků, každý Váš hlas má stejnou váhu. Podmínkou pro odeslání formuláře je vyplnění alespoň tří polí. Jednoho obchodníka je možné uvést pouze jednou.

Na další stránce dotazníku Vás požádáme o vyplnění osobních údajů v rozsahu jméno a e-mail. Budete mít zároveň možnost odpovědět na soutěžní otázku a tím se zapojit do soutěže o 10 Apple iPadů a 100 předplacených karet Mastercard v hodnotě 1 000 Kč.


V anketě vyplňujete celkem 5 obchodníků. Na pořadí tady záleží, takže je seřaďte od svých nejoblíbenějších po ty méně oblíbené. V minulém roce byla nejúspěšnější společnost Lidl, následována Kauflandem a Albertem. Alza skončila až na čtvrtém místě. Povede se letos předstihnout velké obchodní řetězce? Zaslouží si to Alza? Je to jen na vás. Nezapomeňte, že při nákupu na Alza.cz můžete využívat slevové kupóny a kódy a tak ještě šetřit při svých nákupech. To se vám v Albertu nepodaří. Přejeme hodně štěstí v soutěži a příjemný nákup ať už jej provedete kdekoliv.

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.