Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Podpořte Dej pac! z. s. díky Superzoo.cz

Podpořte Dej pac! z. s. díky Superzoo.cz

22.1.2021 napsal(a) Honza H.

Je známé, že Superzoo.cz se snaží zvířátkům pomáhat kde se dá. Nyní se zaměřili na původně malý rodinný azyl, který se neuvěřitelně rozvinul a nyní slouží v Jihlavě i na celé Vysočině.

Superzoo.cz slevový kupón

Dej pac! z. s. vznikl už v roce 2009 původně pro 2 - 3 psy. V průběhu let se ale vybudovali stavbou kotců, skladů a karantény na útulek o kapcitě 40 psů a cca 10 kočiček. Příležitostně jsou tu schopní pečovat také o jiná domácí nebo exotická zvířata. Přijímáni jsou pejci všech velikostí i věkových kategorií. V útulku pracuje 5 - 10 lidiček podle vytížení zařízení.

Jedná se o registrovaný útulek na SVS Jihlava a působí konkrétně v okrese Pelhřimov, kde odchytávají a poskytují azyl pro nalezence této oblasti. Přijímáni jsou i nechtění psi od majitelů. Útulek můžete navštívit a nabídnout svou pomoc. Prohlédněte si webové stránky a Facebook, kde se dozvíte o aktuálních potřebách tohoto zařízení. Navštívit je můžete v obci Častotín.

Jak prostřednictvím Superzoo.cz můžete tomuto sdružení pomoci? Vyberte si produkty, které chcete koupit a přejděte do objednávky. V prvním kroku objednávky nastavte částku v řádce "Pomáhejte s námi". Tam můžete přihodit jednotky, stovky i tisíce korun podle vaší aktuální finanční situace. Zboží vám bude naúčtováno s tímto příspěvkem na faktuře. Nebude ovšem daněno, jako dar nebo příspěvek. Stále můžete také používat slevové kupóny a kódy. Pak už stačí dokončit objednávku. Dobrou zprávou je, že vaší částku Superzoo.cz zdvojnásobí, než jí pošlou do útulku. No není to skvělé?

Komentáře

CAPTCHA

Superzoo.cz slevový kupón

Kompletní sortiment výrobků značek Eukanuba, Ontario, Pro Plan, Tetra, Hagen, Vitakraft, Iams, Savic, Friskies, Darling, Beaphar a Exo-terra.

Superzoo.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.