Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Podzimní sleva pro zahrádku

Podzimní sleva pro zahrádku

10.10.2017 napsal(a) Honza H.

"Zábava" na zahradě nikdy nekončí – práce je tu prakticky celý rok s trochou odpočinku přes zimu. Pro někoho je to nutné zlo, pro jiné relaxace. Pokud si chceme ovšem zajistit krásnou zahradu nebo bohatou úrodu, musíme trochu práce obětovat – a také trochu peněz. A abyste na investici ušetřili, chceme Vám prezentovat aktuální možnost ušetřit při nákupu zahradnických potřeba a rostlinek na Bakker.com.

Bakker.cz slevový kupón

Příchod října znamená pro zahradu rychlou změnu. Kvetoucí rostliny odkvetly, stromy jsou holé, ale jsou tu další rostliny, kterým byste mohli věnovat svou péči. Třeba violka zahradní je rostlina která kvete i dávno potom, co ostatní rostliny už dávno svou snahu vzdaly. Bakker.com ji prohlásil za rostlinu měsíce října a samozřejmě Vám jí rád ve svém e-shopu prodá.

V říjnu byste se také měli věnovat prořezu – šeřík, živý plot a další rostliny je třeba zaříznout do požadovaného tvaru. Naopak některé rostliny je třeba sázet – jarní cibulky Vás potěší mnohem dříve, pokud si je připravíte už na podzim. Říjen je také ideálním měsícem pro výsadbu trvalek, ovocných keřů a stromů – zemina je pořád dostatečně ohřátá a srážky jsou časté a vydatné – rostliny tak mají nejlepší šanci se uchytit. Malé ovocné stromky, ovocné keře jak rybíz nebo angrešt ale také třeba česnek je tedy vhodné do země zapustit právě teď – hledat tyto rostlinky, sazeničky a příslušenství pro prořez a sázení Vám Bakker.com také nabídne.

Pokud máte rádi svůj trávník, je potřeba mu také dopřát podzimní péči. Měli byste vyhrabat všechno opadané listí a přesunout ho jako ochranu k citlivějším rostlinám. V říjnu také můžete rozprostřít na trávník vrstvu vápna. To ochrání trávník před tvorbou mechu. Také je nutné naposledy posekat trávník – to pak nebudete muset nějakou dobu dělat.

Máte-li zahradní jezírko je dobré přes něj natáhnout síťku, aby do něj nepadalo listí. Rybky byste měli krmit, dokud teplota jezírka je stále nad osm stupňů.

A co Vám přinášíme my, na SlevovyKupon.net? Bakker.com nabízí celou řadu rostlinek a potřeb, které můžete na podzim – v říjnu potřebovat. My vám nabídneme slevový kupón v hodnotě 10 %, který můžete použít na celý sortiment tohoto obchodu.

Věříme, že si na Bakker.com vyberete, uděláte svoji zahradu krásnou a Vaše příští úroda ovoce a zeleniny bude větší než si dokážete představit.

Komentáře

Bakker.cz slevový kupón

Společnost Bakker je největším evropským zahradním a zahrádkářským dodavatelem působícím v oblasti zásilkového prodeje.

Na serveru Slevovykupon.net naleznete tyto aktuální slevové kupóny do Bakker.cz:

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.