Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Pomoc cyklistům na cestách

Pomoc cyklistům na cestách

30.4.2020 napsal(a) Honza H.

Hervis.cz spolupracuje s Allianz Assistance a poskytuje pomoc cyklistům na cestách. Jedná se o novou službu, kterou ocení především aktivní cyklisté a jejich rodiny během cyklovýletů a cyklo-dovolených v České republice. Kdykoli se vaše kolo během jízdy porouchá nebo vás potká nepříjemná nehoda, Cyklo Asistance vás odveze do bezpečí. Na cestě stačí zavolat operátorům Alianz Assistance a odvoz do nejbližšího cyklo-servisu, do vašeho cíle nebo domů. Na detaily se můžete přeptat na prodejnách. V případě, že preferujete nákup na internetu, čtěte dále.

Hervis.cz slevový kupón

Pojištění tohoto typu se vztahuje na jízdní kola včetně těch elektrických a v zimě také na lyže a snowboardy. Vše musí být zakoupeno společností HERVIS Sport a móda, s. r. o.

Pojištění se také vztahuje kromě poruch a nehod také na odcizení, rádež nebo loupež a zničení v přímé souvislosti s krádeží nebo loupežným přepadením. Limitem plnění je vždy cena jednotlivé věci bez DPH. Proto si vždy uschovejte fakturu nebo účtenku z obchodu.

Pojištění má samozřejmě určité výjimky, které jsou podorobně sepsány na Hervis.cz. Tou hlavní je ale místo pojištění. To znamená, že událost se musí odehrát na území ČESKÉ REPUBLIKY, kde klient pojistníka má trvalé bydliště a pobývá zde při odcizení nebo poškození pojištěné věci.

Pokud jste tedy přemýšleli nad tím, že si v aktuálním výprodeji při možnosti ušetřit 30 % z nabídky kol na Hervis.cz, pořídíte nové kolo pak je toto další pozitivní faktor při výběru obchodu.

Cyklo

Komentáře

Hervis.cz slevový kupón

V Hervisu naleznete velký výběr sportovního zboží z oblastí: Skialpin, Snowboard, Ski, Cyklo, Outdoor, Fotbal, Tanis, Móda a Fitness, stejně tak jako sportovní oblečení, obuv a vybavení na sport.

Hervis.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.