Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Pomozte dalším zvířátkům

Pomozte dalším zvířátkům

12.1.2017 napsal(a) Honza H.

Potřebujete sehnat dárek pro milovníka přírody? Musí to být ale někdo, kdo upřednostní zvířátka či rostliny a odpustí si nějaký dárek pro sebe. O možnosti "adoptovat" zvířátka či jinak pomoci planetě zemi jsme Vám už říkali v předchozím díle našeho magazínu na toto téma. Dozvěděli jste se, že můžete adoptovat a pomoci Maljskému medvědovi, Karetě obrovské, Kožatce velké, Karetě obecné a Karetě pravé, žirafě, žralokovi nebo oslíkům. Mohli jste také zasadit strom, pojmenovat růži, nebo stát se skotským Lordem. To vše a nyní ještě více díky obchodu Adoptujte.cz.

Nabídka se dlouho neměnila – až do teď. Na "skladě" jsou 4 nové certifikáty, pomocí kterých můžete pomoci dalším ohroženým zvířatům.

Kůň není nijak ohrožený že? Špatně ! Divocí koně v USA nejsou dostatečně chráněni. Jejich stáda se zmenšují a jejich životní prostor ubývá. Nákupem tohoto certifikátu na Adoptujte.cz věnujete peníze neziskové organizaci v Novém Mexiku na jihu USA. Registrace probíhá online nebo pomocí certifikátu zaslaného poštou. Ideální dárek pro milovníky koní, westernů a přírody.

Adoptujte.cz slevový kupón

O ohrožení kočkovitých šelem na naší planetě není pochyb. Ve volné přírodě jsou stále loveny pytláky a některé z nich už dokonce žijí výhradně v zajetí. Těch několik málo posledních druhů, které přežívají ve volné přírodě v Africe, Asii a Americe by člověk na prstech obou rukou spočítal. U nás je největší kočkou Rys, takže si o kočkovitých šelmách můžeme přečíst pouze v populární literatuře. Ale jejich ohrožení je reálné. Pokud znáte někoho, kdo by ocenil přispět na ochranu kočkovitých šelem ve volné přírodě, je tento certifikát přesně pro Vás. Nákupem a registrací certifikátu přispějete na program ochrany kočkovitých šelem People’s Trust for Endangered species – tedy charitativní organizaci, která se věnuje řadě projektů na ochranu ohrožených druhů. Při registraci certifikátu si můžete vybrat konkrétní druh šelem, na který rádi přispějete – sněžný leopard, tygr sumaterský, jaguár, gepard asijský, leopard srílanský, leopard indický nebo leopard amurský.

Adoptujte.cz slevový kupón

Dalším novým certifikátem v nabídce Adoptujte.cz je "Adoptuj kočku". Ano obyčejnou domestikovanou kočkou domácí. Přispět samozřejmě můžete i u nás doma – kočiček je útulku zajisté mnoho. Nákupem certifikátu Adoptuj kočku přispějete organizaci IAPWA. Ta pomáhá chránit zvířata po celém světě. Tento projekt se ale zaměřuje na pomoc kočkám na Borneu. Na ulicích se tam toulají spousty opuštěných koček, které potřebují Vaši pomoc.

Adoptujte.cz slevový kupón

Poslední nově přidaná zvířátka, kterým můžete na Adoptujte.cz pomoci jsou Surikaty. Surikaty jsou extrémně sociální zvířata, která se navzájem milují, pečují o sebe, zápasí a hrají si spolu. Jsou velmi zvědavé a hravé. Ochranou surikat se zabývá organizace Meerkat Magic, která sídlí v Oudtshoornu na jižním pobřeží Afriky. Projekt této organizace, na který budete nákupem certifikátu přispívat je zaměřen výhradně na ochranu surikat, které volně žijí v přírodě, na ochranu jejich biotopu a zachování zdravé eko-turistiky. Pusťte si nějaké hezké video o surikatách a zamilujete si je. Pak už nebudete moci koupi tohoto dárku odolat.

Adoptujte.cz slevový kupón

Doufáme, že se Vám nová zvířátka v nabídce obchodu líbí. Při nákupu certifikátu můžete využít i menší slevu 7 %, která je automaticky dostupná v obchodě Adoptujte.cz . Nebojte se, nákupem se slevou neobíráte zvířátka o peníze, dostanou stále stejně. Další sleva 3 % je dostupná prostřednictvím tohoto slevového kódu.

KomentářeAdoptujte.cz slevový kupón

Originální dárkové balíčky Gift Republic. Adoptujte zvíře, staňte se lordem, darujte hvězdu. Zkrátka darujte radost!

Adoptujte.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.