Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Posílení imunity je dnes naprosto nutné

Posílení imunity je dnes naprosto nutné

23.10.2020 napsal(a) Honza H.

Je tu pozdim at o je tradičně doba, kdy se ve větší míře začíná vyskytovat nachlazení, rýma nebo chřipka nebo je díky možnosti prochladnutí i většímu výskytu plísní snadnější si přivodit zápal plic. Pokud jde vše hladce, tak to není až taková potíž. Trocha léků nás za pár dní postaví zase na nohy. Ovšem někdy se to zvrtne a my potřebujeme lékařskou pomoc a někdy i hospitalizaci. A to je v současné chvíli opravdu problém. Pandemia Covid-19 pomalu plní nemocnice a na osatní nemoci nemusí být kapacity. Navíc je tu riziko, že právě v nemocnici byste se mohli nakazit ještě touto zákeřnou nemocí. Proto je klíčové se do rukou lékařů vůbec nedostat a posilovat svou imunitu tak, jak to jen jde.

Lekarna.cz slevový kupón

Posílit imunitu můžete následujícími látkami/produkty: Vitamín C, Vitamín D, Rakytník, Goji, Ženšen, Echinacea, Kolostrum a Probiotika.

Můžete je přijímat samozřejmě přirozeně z potravy. Tedy ořechy, ryby, mléko pro vitamín D, ovoce a zeleninu pro vitamín C, rakytník třeba v čaji nebo celé bobule, kustovnici ve snídaňových směsích a podobně. Můžete ovšem nakoupit také doplňky stravy, pokud máte pocit, že některé z látek se vám nedostává ve stravě. K tomu poslouží sortiment internetového obchodu Lekarna.cz.

Dalším způsobem jak posílit imunitu je detoxikace organismu. Ta je prospěšná nejen na jaře, ale kdykoliv máte pocit, že je vaše tělo zranitelné. K tomu dobře poslouží bylinné čaje například z ostropestřece mariánského nebo z přesličky polní.

Neměli byste ale také zapomínat na pohyb. I v zimě je vhodné se jít projít, protáhnout v tělocvičně nebo si jít zaběhat. V současné době samozřejmě musíte dělat sportovní aktivity o samotě.

Dbát byste měli také na svůj jídelníček. Vždy je dobré se vyhýbat polotovarům, pokrmům nejistého původu, nárhažkám a tučným jídlům. Neškodí omezit příjem cukru a soli naopak zařadit čerstvé potraviny jako je zelenina, luštěniny, ryby a ovoce. Pravidelná strava 5x denně pak prospěje správnému fungování vašeho trávicího systému.

Dobra je stresující. Z televize se na nás valí spousta zpráv o tom, jak lidé umírají a čísla se zhoršují. Nenechte si to moc stoupnout do hlavy. Nejhorší smrt je totiž z leknutí. Psychika hraje významnou roli. Myslete proto na sebe, abyste se cítili příjemně. Dělejte to, co vám přináší radost, mluvte s práteli, čtěte si oblíbené knížky, poslouchejte hudbu. Hlavně žádný stres. Uškodit nemůžete ničemu ani otužováním. Pravidelný pohyb v nižších teplotách dokáže stimulovat naši imunitu a odolnost těla v boji s vnějšími patogeny. Na chlad si postupně zvykejte, nezačínejte příliš radikálně. Zařadit můžete i studenou sprchu. Postupně můžete zvyšovat dobu v chladu.

A na závěr je rada taková, abyste se dobře vyspali. Ideální spánek trvá 6 - 8 hodin deně. Vyvětraná místnost je samozřejmostí, aby se vám lépe usínalo a s vytápěním ložnice to také nepřehánějte. Ideální teplota je 16 - 18 stupňů. Neberte si sebou ani žádné elektronické zařízení do postele, protože modré světlo narušuje biorytmus těla.

Cokoliv vám bude pro podporu imunity chybět, opatřete v lékárně. Žádné pochybné zdroje z internetu. Nechte si poradit od magiester nebo objednávejte rovnou na lekarna.cz. Produkty tam mají dobrý popis a můžete se zeptat i odborníků na zákaznickém servisu a nechat si tak poradit.

KomentářeLekarna.cz slevový kupón

Lékárna.cz je první internetový obchod pro Vaše zdraví. Katalog s 32 000 produkty od 2 500 výrobců s informacemi pro správný výběr.

Lekarna.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.