Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Posilujte svou imunitu jinak než doplňky stravy

Posilujte svou imunitu jinak než doplňky stravy

26.10.2020 napsal(a) Honza H.

Ano ano. Zdravá a vyvážená strava, pohyb a zdravý životní styl. Neuástále omílaná pravda. Vy ale můžete dělat ještě něco navíc. Něco, co většina lidí nedělá. Můžete uniknout z hektického světa věčného shonu pomocí malé oázy klidu, kterou si postavíte s pomocí obchodu Marimex.cz v pohodlí vašeho domova. Zavřete oči a uniknete daleko od všechních starostí. V tichu, klidu, teple a přitom budete posilovat svou obranyschopnost.

Marimex.cz slevový kupón

Infrasauna má pro lidský organismus spoustu výhod. Prohřeje vás a výsledným efektem jsou kapky potu, které vyplavují z těla toxické látky, těžké kovy, karcinogeny, nikotin a další škodliviny. Intenzivně se vám prokrví všechny orgány a pohybový aparát, což zlepší látkovou výměnu v těle. Důsledkem těchto efektů dochází k očiště a obnově organismu, ustupuje únava, zvyšuje se fyzická a intelektuální výkonnost stejně jako odolnost proti nemocem.

Tím ale benefity zdaleka nekončí. Použití infrasauny pomáhá při prevenci a léčbě z úrazů. Snižuje se totiž svalové napětí i ztuhlost končetin, kloubů a zad. Infrasauna podporuje léčbu kožních onemocnění, hojí akné, psoriázy a poškození kůže, odstraňuje nečistoty i odumřelé kožní buňky, což je důležité pro zdravý vzhled a krásu. Je také skvělým prostředkem pro hubnutí a odstranění celulitidy. Za 30 minut infrasaunování můžete spálit až 800 kalorií, což je ekvivalent běhu na 5 kilometrů. A v neposlední řadě prospěje infrasauna také vašemu duševnímu zdraví, protože je to příjemný zážitek po hektickém dni plném stresu. Infrasaunu používají také sportovci pro regeneraci svalů, starší lidé, kteří mají problémy s pohybem, osoby s problematikckou kůží a další lidé, kteří prostě chtějí detox a redukci váhy.

Infrasauny prohřejí lidský organismus pomocí infračerveného záření. Jsou vybavené karbonovými, keramickými nebo redlight topidly, která jsou umístěna nejčasteji na stěnách, ale mohou být i v podlaze. Každá z těchto variant má určité výhody a nevýhody o kterých si počtete na Marimex.cz v podrobnějším článku. Stáhnout si můžete také technické specifikace jednotlivých produktů.

Marimex.cz nabízí infrasauny aktuálně v pěti variantách. Nejjednodušší variantou je Infrasauna Smart, která nabídne kompaktní design a nízkou cenu. Podobně univerzální jsou Infrasauny Popular, které nabídnou trochu větší luxus, ale steále je vměstnáte do každého bytu či domu. Infrasauny Trendy se zaměřují na design v bytové achritektuře a jsou prostě s dobou. Ani v obýváku vám tak neudělají ostudu. Vlajkovou lodí Marimexu jsou pak infrasauny elegant, které jsou neopakovatelným zážitkem v luxusu. Zde se klade důraz na každý detail. A nesmí se zapomínat také na řadu Marimex Family, která je určená pro více uživatelů. Celá rodina si tak může najednou užívat infrasaunování, což může do určité míry přinés značné úspory elektrické energie.

Samozřejmě tu přikoupíte také bohaté vybavení a další příslušenství jako jsou opěrky zad, rošty, zařízení na světelnou terapii, věšáky na ručníky, poličky na nápoje, podhlavníky, rádia nebo MP3 přehrávače.

Vypadá to, že letos budeme doma více, než je obvyklé, tak proč si namísto plánované zimní dovolené nedopřát třeba domácí Infrasaunu?

Komentáře

CAPTCHA

Marimex.cz slevový kupón

Společnost Marimex patří mezi největší dodavatele zboží a služeb v oblasti bazénové a relaxační techniky. Je specializovaným prodejcem již více než 25 let. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců dokáže poskytovat prvotřídní služby a prodej kvalitních výrobků. Sídlo společnosti se nachází v Praze Libu...

Marimex.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.