Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to Validcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Poslední šance + možnost vrácení do 100 dnů

Poslední šance + možnost vrácení do 100 dnů

Pinkorblue.cz vám nabízí tento týden poslední šanci na zakoupení dárků pod vánoční stromeček. U těchto věcí máte možnost vrácení zboží do 100 dnů od zakoupení, pokud se netrefíte například do vkusu nebo velikosti.

*Předpokladem rozšířeného práva na vrácení zboží je to, že jste si zboží objednali prostřednictvím zákaznického účtu na pinkorblue.cz. Produkty, na které se právo odstoupit od kupní smlouvy nevztahuje, jsou také vyňaty z rozšíření práva na odstoupení od kupní smlouvy (bod 10. Všeobecných obchodních podmínek).

Zároveň vám obchod nabízí slevový kupón, který platí pouze dnes. Kupón najdete v profilu obchodu pinkorblue.cz na stránkách našeho slevového portálu Slevovykupon.net a v něm pak najdete pokyny k jeho uplatnění. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu skvělých zážitků této sváteční sezóně.


Pinkorblue.cz

Pinkorblue.cz slevový kupón

Pinkorblue.cz je jeden z největších online obchodů v České republice zahrnující vše pro miminka, děti a rodiče. Na trhu jsme od roku 2012. U nás najdete vše, co Vaše dítě bude od narození potřebovat. Od autosedaček a kočárků přes hračky, chůvičky až po slušivou kojeneckou a dětskou módu. V našem webovém obchodě vedeme přes 30.000 kvalitatitních výrobků známých značek – a těch den ode dne přibývá! Haba, Chicco, Schleich, Lego, ABC Design, Hauck, Cybex, Joie a Manduca jsou jen některé z našich nejlepších značek.

Pinkorblue.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.