Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Poslední šance získat šeky z Alza.cz

Poslední šance získat šeky z Alza.cz

25.9.2018 napsal(a) Honza H.

Na Alza.cz máte už jenom posledních několik dní na to, abyste získali své šeky a slevové kódy. Od 10. září běží akce, která k poslednímu dni v měsíci vrcholí. Za každý nákup nad 2 000 Kč získáváte šekovou knížku.

Alza.cz slevový kupón

Tuto šekovou knížku si můžete vyzvedávat v mobilní aplikaci. Šeky za Vaše nákupy tam budou čekat až od 1. října. V elektronické šekové knížce naleznete několik kategorií – Alza.cz, Alza Trendy, Alza Drony, Alza sport, Alza hračky, Alza hobby a Alza PC doplňky.

Tímto Vás chce Alza.cz přesvědčit, abyste si stáhli aplikaci do svého mobilního telefonu. Šeky obsahují jednorázové slevové kódy. Ty můžete vkládat běžně do políčka, do kterého jste zvyklí, když uplatňujete naše slevové kódy.

Existuje několik typů šeků:

Absolutní sleva Vám nabídne nominální hodnotu. Tyto šeky je možné kombinovat s dalšími šeky absolutní slevy ale i dalšími šeky. Šek na fixní částku s omezením je podobný, pouze je stanovena minimální hodnota nákupu. Procentní sleva je další možností – u ní nelze kombinovat s další procentní slevou. Poslední je Doprava zdarma, která potěší a neurazí.

Alza.cz slevový kupón

Jak vidíte, říjen bude na slevy bohatý. Pokud jste tedy přemýšleli, zda nakoupit na Alza.cz, máte posledních 5 dní na to, abyste získali svou šekovou knížku a ušetřili tak při svých dalších nákupech – třeba vánočních dárků.

Přejeme příjemné nákupy na Alza.cz

Komentáře

CAPTCHA

Alza.cz slevový kupón

Alza.cz a.s. je český obchod s počítači, spotřební elektronikou, lídr a inovátor v oblasti internetového prodeje v České republice a na Slovensku. PC sestavy, notebooky, monitory, tiskárny, PDA, Software, MP3, digitální foto. Vše skladem...

Alza.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.