Hlavní strana > Magazín > Poslední záchrana pro opozdilce

Poslední záchrana pro opozdilce

22.12. napsal(a) Honza H.

Ruku na srdce, pokud jste se teď probudili z kómatu a zjistili, že jsou za 2 dny Vánoce, s dárky toho už moc neuděláte. Naše zásilka objednaná v sobotu zřejmě do Štědrého dne dorazit nestihne a ani expresní dopravci už Vám toho příliš domů nepřivezou. Poslední Vaší záchranou tak nejspíše budou kamenné obchody. POČKAT!! Něco nás přece jen napadlo. Není vůbec nejlepší dárek stejně ten, který si člověk vybere sám? Věnujte někomu dárkovou poukázku. S jejich doručením problém mít nebudete – obvykle stačí si jí pouze vytisknout. Na úpravě obálky a tisku ale zapracovat můžete, aby bylo vidět, že jste alespoň nějakou snahu do dárku ponořili.

Nevýhodou dárkových poukázek je fakt, že na jejich nákup nebudete moci využít slevové kódy. Poukázka za 500 Kč Vás prostě stále bude stát 500 Kč. O SlevovyKupon.net ale řekněte obdarovanému. Ten totiž často při nákupu bude moci uplatnit dárkovou poukázku a slevové kódy. Není to ale pravidlem – takže to bude chtít metodu pokus – omyl.

Dárkové poukázky, které můžete rozdat do obálek a předat nabízí velká většina obchodů. Drtivou většinu z nich si můžete vytisknout sami, nebo kód můžete napsat na jakýkoliv jiný papír. Je ovšem hezké mít některé věci profesionálně vytištěné – působí to opět alespoň nějakou snahou.Alza.cz má širokou nabídku dárkových kódů v různých hodnotách. Při jejich objednávání si ale dávejte pozor, zda objednáváte elektronickou verzi – ta tištěná Vám už prostě nedojde. S poukázkou můžete nakupovat cokoliv v tomto obchodě.Podobně je na tom také Zoot.cz Vybírat můžete jakékoliv zboží. Zakoupíte, zaplatíte a poukaz máte v mailu – oblečení pro muže, ženy, děti, věci na bydlení a podobně jsou na dosah ruky obdarované osoby.

Žádné překvapení Vás nečeká ani u Emp-shop.cz. Dárkové poukazy na oblečení pro rockery, metalisty a geeky jsou stále k dispozici. Zde Vás jen upozorníme, že vhledem k mezinárodnímu charakteru obchodu lze dárkové poukázky uplatnit pouze v zemi, kde byly zakoupeny. V našem případě tedy v České republice. Neposílejte je na Slovensko nebo kamkoliv jinam, protože by je v tamním obchodě nemohli použít.

U Tchibo.cz na místo dárkového poukazu nahlížejí na tuto věci jako na Dárkovou kartu. Jedná se ale o stejnou záležitost a také je možné ji doručit pouze prostřednictvím PDF k vytištění. Zde jsme pouze zklamáni maximální výší dárkové karty, která je pouze 1 000 Kč, což nám přijde vcelku málo. V nejhorším tedy budete muset karet zakoupit více.Jak vidíte dárky stále můžete sehnat. Pravdou je, že za takový typ dárku na vás leckterý přihlížející hodí zlý obličej, ale obdarovaný bude šťastnější, než když dostane ponožky nebo další šálu.

Pokud už nás před svátky nenavštívíte, přejeme Vám krásné Vánoce. Zkuste se ale zastavit ještě před koncem roku – je možné že si na Vás obchody přichystají nějaké zvláštní a výhodné akce mezi svátky. S přáním hezkého dne

Váš SlevovyKupon.net

Komentáře

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

Change Country

List of popular country versions of this portal...

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.