Nakupujte levněji. Ušetřete díky slevovým kupónům.
Česká republikaČeská republika | Go to United StatesValidcoupons.net (Eng.) United States
Hlavní strana > Magazín > Pošlete děti do školy připravené bojovat s bacily

Pošlete děti do školy připravené bojovat s bacily

28.8.2020 napsal(a) Honza H.

Děti teď měly pěkně dlouhé prázdniny. Celých 6 měsíců. Byl to nejbláznivější školní rok vůbec. V březnu to začalo a zatím to ještě neskončilo. Zvýšená hygienická opatření se budou týkat i následujícího školního roku. Ovšem vypadá to, že i přes zhoršenou situaci půjdou děti v září ve většině případů do školy. Nebude ovšem od věci dbát zvýšenou pozornost jejich imunitnímu systému.

Pilulka.cz slevový kupón

Co se Covidu týče je dětský kolektiv pro nákazu vůbec nejhorší. Pokud je imunitní systém dítěte v dobré kondici, zvládne kontakt s nakaženým mnohem lépe bez toho, aby se u něj projevily příznaky nemoci. Silná imunita je nejdůležitější. Pilulka.cz proto nabídne akční nabídku na vitamínové doplňky všeho druhu.

Nemocem ideálně předejdete prevencí. Kromě doplňků stravy je to samozřejmě vyvážená skladba jídelníčku. Každý den by mělo dítě dostat k svačině nějaké ovoce, zeleninu, celozrnné pečivo a luštěniny. Naopak byste měli omezit kravské mléko a bílý cukr. Namísto toho zařaďte rostlinné oleje a zkuste jim je nějak přidat do svačiny. Mandlový, kokosový, olivový i lněný olej najdete také v sortimentu obchodu Pilulka.cz.

Nejdůležitějším vitamínem pro imunitu je vitamín C. Zabrání nákaze v období chřipek. Ovšem zapomínat byste neměli ani vitamín B, D, železo, zinek nebo selen. Pokud je strava dítěte poněkud jednostranná, můžete tuto nedostatečnost opět kontrovat produkty z nabídky Pilulka.cz.

Vitamín C najdete v přípravcích jako GS Vitamin C500 + šípky, APOROSA prémiový Vitamin C, Terezia Vitamin C a další. Produkty obsahující vitamín B jsou pak Terezia B17, Generica Active Folic, Terezia HEMOPLUS, APOROSA B-komplex a další.

Komentáře

CAPTCHA

Pilulka.cz slevový kupón

Online lékárna s desítkami odběrných míst po celé ČR. Rozvoz léků a kosmetických přípravků expresním kurýrem až k Vám domů.

Pilulka.cz

Získejte zdarma nejnovější slevové kupóny na svůj e-mail...

Přihlášení
Vítáme vás zpět, níže se můžete přihlásit...

Registrace
Získejte výhody registrovaného uživatele. Mezi výhody patří zobrazení exkluzivních kupónů, možnost vytvoření seznamu oblíbených obchodů a bonusový program o ceny. A mnohem více...

CAPTCHA

Chyba:Email není správně zadaný.
Chyba:Heslo musí mít nejméně 5 znaků.
Chyba:Zadaná hesla se neshodují.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Zapomenuté heslo
Zapomněli jste své heslo pro přihlášení? Nic se neděje! Zašleme vám nové...

CAPTCHA

Novinky emailem
Novinky Vašich oblíbených obchodů (nastavíte v menu Oblíbené).

CAPTCHA

Jak použít slevový kupón?

1. Vyhledání slevy

Najděte slevu do Vašeho oblíbeného obchodu. Seznamte se s podmínkami slevy a klikněte na kupón pro zobrazení a kopírování kódu.

2. Uplatnění kupónu

Kupón vložte v průběhu objednávky do příslušné kolonky („Slevový kupón“, „Slevový kód“ apod.).

3. Ušetření peněz

Sleva je odečtena z hodnoty objednávky a ušetřili jste tak peníze.